Літня програма виконавчих мистецтв зі школою Джуліард

Літня програма виконавчих мистецтв зі школою Джуліард
Розташування
м. Женева, Швейцарія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 10 до 18
Програми
Детальна консультація

Літня програма виконавчих мистецтв зі школою Джуліард це двотижневий інтенсивний курс, розрахований на дітей, які захоплюються танцями, театральним мистецтвом і музикою. Програма проходитиме на базі кампусу Collège du Léman, що знаходиться в мальовничій сільській місцевості біля озера Женева. Крім індивідуальних та групових занять різними видами виконавчих мистецтв, діти поринуть у вивчення швейцарської культури, ознайомлення з визначними пам’ятками Швейцарії, а також зможуть брати участь у різноманітних заходах, організованих школою Джуліард.

Літня програма виконавчих мистецтв зі школою Джуліард

Літня програма виконавчих мистецтв зі школою Джуліард складається з:

  • напрямків театрального мистецтва, при виборі якого студенти вивчатимуть різноманітні підходи та методи акторської майстерності; учні зможуть брати участь у практичних заняттях, набуваючи навички: акторської гри, імпровізації, постановочних битв, фізичної витримки, психологічної концентрації, побудови акторської кар’єри та ін.
  • танцювального напряму, що включає в себе індивідуальні та групові заняття різними видами танців, як, наприклад, балет, модерн та ін., діти зможуть вивчати мистецтво створення постановок, імпровізації, фізичної витримки, психологічної концентрації, побудови танцювальної кар’єри та ін;
  • музичного напрямку, що складається із занять з оркестром, групою, хором, а також індивідуальних занять, що відкривають двері у світ створення музичних композицій, оволодіння технікою музичної імпровізації, навичок розвитку музичної кар’єри, а також виховання фізичної та психологічної витривалості.

Проживання та харчування

Діти розміщуються в резиденціях на території кампуса коледжу Collège du Léman, що знаходиться за двадцять хвилин їзди від центру Женева, і розташований між горами і чудовим озером. Дівчатка та хлопчики проживають окремо в мебльованих кімнатах по двоє із загальною кухнею та вітальнею на умовах повного пансіону. Є можливість замовити дієтичне меню.

$6.700 або 6.750 СHF згідно з курсом на день оплати. У вартість програми, крім навчання, проживання та харчування, також входять: зустріч і трансфер дитини в/з аеропорту, послуги прибирання та пральні, 24-годинний нагляд у резиденції при додатковій оплаті 100 СHF для дітей молодшого віку; медичне страхування.

 

Додаткові витрати:

  • Кишенькові гроші;
  • Авіапереліт;
  • Послуги компанії “Study Bridge”;
  • Візовий збір.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ