Літній табір у Бостоні

Літній табір у Бостоні
Розташування
м. Бостон, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 13 до 19
Програми
Детальна консультація

Бостон – великий науково-культурний і торгово-промисловий центр США, є одним із найстаріших міст Америки, яке заснували європейці – вихідці з Англії. Завдяки цьому туристів не покидає відчуття, що вони перебувають у невеликому європейському містечку. Вважається, що Бостон поєднує в собі все найкраще, що можна знайти в Старому та Новому Світі: місто зачаровує красою та приємними краєвидами навколо і водночас надає всі зручності сучасного американського способу життя. У передмісті Бостона розташовані відомі всім Гарвардський університет і Массачусетський технологічний інститут. Завдяки зосередженню в місті та окрузі навчальних і дослідницьких центрів (понад 50 університетів), бібліотек, музеїв і галерей його прозвали “Американські Афіни”.

Літній мовний табір у Бостоні – це можливість відвідати місто, щоб пройти слідами героїв боротьби за Незалежність (адже тут розгорталися найдраматичніші сцени історії США), насолодитися сучасним мистецтвом та архітектурою, а фанати бейсболу зможуть побачити наживо домашній стадіон легендарних Бостон Ред Сокс – одвічних супротивників Нью-Йорк Янкіз, що збудований ще 1912 року.

ЩО ЦЕ?

Літній мовний табір для підлітків сфокусований на оволодінні навичками вільного англійського мовлення. Однак, окрім гарантованого досягнення головної мети поїздки – значного підвищення рівня володіння англійською мовою за короткий період часу, у дитини є можливість провести незабутні канікули та гарненько попрактикувати отримані знання під час культурно-розважальної програми. Особливо захопливою поїздка в Бостон стане для тих, хто цікавиться історією, наукою та культурою США.

Під час навчання діти відвідають:

 • Обсерваторію Скайвок – вид, що відкривається на місто, залишає незабутні враження;
 • Місцевий пляж і парк водних атракціонів Coco Key;
 • Стадіон бейсбольної команди Ред Сокс;
 • Музеї науки та образотворчих мистецтв;
 • Акваріум New England;
 • Гарвардський університет – один із найпрестижніших університетів у світі;
 • Стежку Свободи (Freedom Trail) – туристичний маршрут 16 пам’ятками, пов’язаними з боротьбою за Незалежність.

Також у дітей є можливість доповнити мовну програму заняттями з баскетболу (English Plus Basketball) або обрати опцію USA Split Stay, що передбачає навчання в Бостоні в Emmanuel College і в Saint Peter’s College в Нью-Йорку (за дод. плату).

ДЕ?

Табір розташувався в кампусі коледжу гуманітарних і природничих наук Emmanuel College у центрі Бостона. Кампус коледжу дуже красивий, тут є великий спортивний і розважальний комплекс, навчальний блок містить просторі класи, обладнані за останнім словом техніки, бібліотеку, комп’ютерний центр.

У безпосередній близькості на відстані пішої прогулянки знаходяться історичні пам’ятки, музеї, стадіон Ред Сокс, розважальні та торгові центри міста.

Студенти мовної школи проживають у студентській резиденції в затишних двомісних кімнатах із ванною та цілодобовим доступом до Інтернету. Увесь вільний від навчання час буде зайнятий професійно спланованою спортивно-розважальною та екскурсійною програмою, що дасть змогу максимально ефективно та з користю провести час, отримати яскраві та незабутні враження, знайти друзів з усього світу.

КОЛИ?

Щонеділі з 30 червня по 11 серпня Ваша дитина може приєднатися до дітей, які відпочивають із користю. Реєстрація відкрита, кількість місць обмежена!!!

ЯК ДОВГО?

Мінімальний заїзд – 1 тиждень, максимальний – 6 тижнів.

ХТО?

Хлопці та дівчата з усіх країн світу віком 13-19 років можуть скористатися можливістю провести незабутні канікули в США.

НАВІЩО?

Перебуваючи в таборі, Ваша дитина:

 • підвищує рівень англійської мови: перебуваючи в англомовному середовищі (не більш ніж 5% російськомовних учнів) і вивчаючи лексику, яку вживають у повсякденному мовленні;
 • долає мовний бар’єр: завдяки постійній мовній практиці студенти стають більш впевненими, вживаючи нерідну мову;
 • дізнається більше про саму країну, про культуру та людей завдяки поїздкам, екскурсіям та культурно-розважальним заходам.

Розташування: Бостон, США.
Кількість занять: 15 годин на тиждень (20 уроків).
Тривалість програми: від 1 до 6 тижнів.
Проживання та харчування: резиденція (3-разове харчування) + ланч під час екскурсій.

У вартість входять:

 • навчання;
 • тестування після прибуття для визначення рівня мови;
 • навчальні матеріали;
 • проживання та харчування (триразове) + ланч під час екскурсій;
 • культурно-розважальні та спортивні заходи, екскурсії.

Додатково оплачуються:

 • Переліт;
 • Консульський збір у Посольство США;
 • Послуги агентства Стаді Брідж.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ