Літній табір ELS Malibu

Літній табір ELS Malibu
Розташування
м. Малібу, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 10 до 16
Програми
Детальна консультація

Табір знаходиться на території університету Pepperdine University.

Ця програма на кшталт “все враховано” призначена для студентів, які бажають узяти участь в одній із найзахопливіших літніх програм і поєднати вивчення англійської мови з пляжним відпочинком серед прекрасної природи Малібу.

Навчальний план включає в себе практикум із загальної та розмовної англійської мови з професійними викладачами школи ELS. За бажанням у програму для студентів з високим рівнем володіння англійською мовою можна додати підготовку до складання іспитів TOEFL® або SAT.

Під час навчання студенти проживають у студентському містечку університету в сучасній студентській резиденції, насолоджуючись чудовими краєвидами на Тихий океан. Вони можуть займатися спортом у гімнастичному залі коледжу, грати в баскетбол, теніс і футбол. Також до послуг студентів плавальний басейн олімпійських розмірів.

У програмі навчання також заплановані групові заходи, зокрема заняття спортом і участь в іграх на території студентського містечка під керівництвом тренерів. На другу половину дня заплановані походи по магазинах, боулінг та гра “Полювання на сміття”. Студенти разом із викладачами здійснять одноденну екскурсію Лос-Анджелесом і відвідають такі парки розваг, як Disneyland® Resort, Knott’s Berry Farm, Six Flags Magic Mountain® і Universal Studios Hollywood®, де на них чекають захопливі атракціони.

 

Максимальна кількість студентів у класі: 15.

Кількість занять на тиждень: п’ятнадцять 50-хвилинних занять, а також додатково один 50-хвилинний позакласний захід на день.

Тривалість програми: три тижні.

Рівні: початковий, середній і високий.

Додаткові послуги: у вартість програм за типом “все враховано” входить видача сертифіката про закінчення курсу, медичне страхування ELS, трансфер з аеропорту і в аеропорт (міжнародний аеропорт Лос-Анджелеса), сумка з логотипом ELS, ремінець, браслет USB, футболка, пляжний рушник і всі навчальні матеріали.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ