Літні канікули з ELS США

Літні канікули з ELS США
Розташування
м. Нью-Йорк, Лос-Анджелес, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 10 до 25
Програми
Детальна консультація

ELS – лідер у галузі викладання англійської мови та підготовки студентів до подальшого навчання в університетах США з більш ніж 50-річним досвідом роботи.

Літні табори від ELS поєднують у собі захопливе та ненав’язливе вивчення англійської мови та участь у яскравих заходах і святах, спортивних змаганнях, творчих конкурсах та екскурсіях.

ELS США пропонує на вибір 4 літні канікулярні програми:

1. Літо в Нью-Йорку

Лето в Нью-Йорке

Ця програма призначена для юних, незалежних студентів, які бажають познайомитися з безмежними можливостями, які може запропонувати Нью-Йорк, водночас удосконалюючи свою англійську. Ця програма за типом “все враховано” дає змогу позбутися зайвого клопоту: проживання, харчування та екскурсії заплановані заздалегідь і входять у вартість програми.

Детальніше: http://studybridge.com.ua/ru/school/els_new_york.html


2. Спортивні табори Nike

Cпортивные лагеря Nike

Компанія ELS і спортивні табори Nike пропонують спільну програму для молоді, яка містить у собі висококласне навчання англійської мови та заняття спортом із професійними тренерами. Завдяки такій комбінації програм студенти ефективніше спілкуються та краще взаємодіють один з одним як під час тренувань, так і у вільний час. Заняття з професійними тренерами не лише надихають студентів і підвищують їх самооцінку, а й мотивують краще вчитися.

Детальніше: http://studybridge.com.ua/ru/school/nike_els.html


3. Табір для Fun and Sun Camp

Зимние каникулы во Флориде от ELS

Центр ELS у Сент-Пітерсберзі розташований у прекрасному студентському містечку, що належить Eckerd College, лише за 20 хвилин їзди від знаменитої Мексиканської затоки. Сент-Пітерсберг пролягає у тропіках на західному узбережжі Флориди. Він славиться своїми пляжами, м’яким кліматом і культурними пам’ятками. Багато учнів їздять на екскурсії в Disney World, EPCOT Center, Sea World, Busch Gardens, і Universal Studios. Серед культурних пам’яток – знаменитий на весь світ музей Сальвадора Далі та Музей науки і промисловості.

Детальніше: http://studybridge.com.ua/united-states/els-st-petersburg.html


4. Літній табір ELS Malibu

Летний лагерь ELS Malibu

Ця програма на кшталт “все враховано” призначена для студентів, які бажають взяти участь в одній із найзахопливіших літніх програм і поєднати вивчення англійської мови з пляжним відпочинком серед прекрасної природи Малібу.

Детальніше: http://studybridge.com.ua/ru/school/letniy_lager_els_malibu.html

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ