Léman Manhattan Preparatory School

Léman Manhattan Preparatory School
Розташування
м. Нью-Йорк, США
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Вік
від 3 до 18
Програми
Детальна консультація

Léman Manhattan Preparatory School є елітною школою, що спеціалізується на наданні високоякісної освіти для учнів від 3 до 18 років. Школа розташовується в центі Мангеттена біля найвідоміших визначних пам’яток США – Статуї Свободи, Уолл-стріт, Нью-Йоркської пристані. Таке розташування дає учням можливість долучитися до життя одного з головних фінансових, торговельних і культурних центрів світу.

Léman Manhattan Preparatory School

Програма школи Leman Manhattan Preparatory School складається з трьох рівнів:

  1. початкова освіта;
  2. середня школа;
  3. вища школа, яка зосереджена на підготовці учнів до вступу в університети зі світовим ім’ям.

В освітньому процесі величезну увагу приділяють розвитку індивідуальних характеристик дитини, її талантів і здібностей. До кожної дитини прикріплений консультант, який допомагає їй впоратися з ситуаціями, що виникають, і стежить за розвитком, успішністю, відвідуванням, консультує щодо університетів США та інших країн, допомагає оформити пакет документів для вступу до ВНЗ.

Проживання

Іноземні студенти можуть проживати в резиденції школи з 15 років. Діти проживають у кімнатах по 1-2-3 особи. Кімнати мають усе необхідне для максимально комфортного життя та результативного навчання студентів.

Спортивна підготовка та розвиток

Léman Manhattan Preparatory School надає учням можливість розвивати свої навички в різних клубах за інтересами, як наприклад: джаз, мюзикл, драмгурток, студентський парламент, танці, кіновиробництво й акторське мистецтво, йога, шахи, робототехніка, цифрова фотографія. Також учні можуть брати участь у шкільних спортивних командах із футболу, баскетболу, волейболу, легкої атлетики, плавання, гольфу, софтболу та інших видів спорту.

Кампус

Кампус школи складається з трьох будівель, у яких розташовані початкова, середня та вища школи. Будинки розташовані всього в кількох хвилинах ходьби один від одного. Кампус чудово обладнаний і має критий басейн, баскетбольний майданчик, скеледром, концертний зал, фітнес-центр, бібліотеку, сучасне кафе, понад 30 класів, 5 комп’ютерних лабораторій, 6 наукових лабораторій і найсучасніше обладнання.

78 000$ на рік – навчання, проживання та харчування (форма, навчальні матеріали та посібники, ноутбук);

600$ – реєстраційний збір школи.

Додатково оплачуються:

  • Візовий збір у посольстві;
  • Супутні витрати, пов'язані з навчанням і проживанням у США;
  • Авіапереліт;
  • Трансфер;
  • Медичне страхування;
  • Послуги компанії "Study Bridge".
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ