Langley School District

Langley School District
Розташування
м. Ленглі, Канада
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 13 до 19
Програми
Детальна консультація

Короткий опис: округ Ленглі розташований за 45 км від Ванкувера. Заснований у 1955 р., він виріс буквально серед природної краси, тому славиться неймовірною кількістю парків і зелених територій, а м’який клімат (погода цілий рік загалом суха; середня температура влітку 25°С та близько 10°С взимку) дозволяє круглий рік проводити багато часу на вулиці, насолоджуючись чистим і свіжим повітрям. Населення округу – близько 130 тис. осіб, переважно канадці. Округ досить віддалений від міської метушні вважається абсолютно безпечним для проживання, тому багато сімейних пар-емігрантів з пострадянських та інших країн світу переїжджають саме сюди. Незважаючи на всю провінційність, в окрузі є все необхідне для розваг – величезний спортивно-розважальний центр, ковзанки, басейн, центральна бібліотека, центр творчості та мистецтв тощо.

Тут є 8 шкіл, де можуть навчатися іноземні студенти. Цей шкільний округ вже близько 25 років приймає навчання підлітків з усього світу. У школах навчається від 750 до 1800 дітей. Усі школи чудово обладнані для навчання, занять спортом, позакласних заходів сучасними навчальними класами, лабораторіями, творчими студіями (танці, фотомистецтво, театр та ін.), спортивними майданчиками та тренажерними залами, басейнами, бібліотеками.

Програми: старша школа (8-12 класи, можна приїхати на 1 академічний рік). Є мовні курси для підготовки учня до майбутнього навчання.

Переваги навчання в окрузі Ленглі:

 • Входить до 30-ки кращих шкіл Британської Колумбії;
 • Всі програми акредитовані Міністерством освіти, якість навчання суворо контролюється;
 • Ресурси та сучасна інфраструктура шкіл дозволять зробити навчання яскравим і захоплюючим;
 • Професіонали-викладачі;
 • Великий вибір предметів і напрямів навчання (для творчих особистостей, для спортсменів – кожен знайде для себе щось цікаве);
 • Наявність шкільних координаторів для іноземних студентів, до яких можна звертатися з будь-якого питання за допомогою (навчання, проживання в сім’ї, адаптація в місцевій спільноті);
 • Прекрасне розташування округу – недалеко від найбільшого міста країни Ванкувера, і водночас – проживання у тихому та спокійному передмісті.

Проживання та харчування: діти живуть у канадських сім’ях. Дитині надається окрема кімната з меблями. Харчування триразове. У вихідні передбачені поїздки до Ванкувера та розваги у родинному колі.

Дозвілля: у школах безліч клубів за інтересами, є творчі студії, спортивні секції. Щомісяця пропонуються культурно-розважальні подорожі країною.

Випускники школи вступають до ТОП вишів не тільки Канади, а й світу.

Вартість навчання: CAD 12.000 на рік.

Додатково оплачуються:

 • Страхування – CAD 800;
 • Консульський збір – CAD 135;
 • Реєстраційний внесок – CAD 150;
 • Проживання в сім'ї – CAD 800 на місяць;
 • Переліт і трансфер.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ