Landschulheim Schloss Heessen

Landschulheim Schloss Heessen
Розташування
м. Гамм, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Landschulheim Schloss Heessen – це приватна гімназія з гуртожитком, яка дає повну середню освіту та використовує цілісний підхід у навчанні. Школа була заснована в 1957 році і розташувалася в неоготичному замку Хеєсен міста Гамм землі Північний Норд-Вестфалія.

Класи в школі невеликі, що дає можливість вчителям оптимально сконцентруватися на сильних та слабких сторонах учнів, а також на їх схильності до того чи іншого предмета. Додатково до шкільної програми пропонується безліч різноманітних курсів, які допомагають отримати потрібні для майбутньої професії знання та досвід, а головне – цікаво провести час з однодумцями. На подібних курсах поглиблено вивчаються англійська та бізнес англійська, іспанська, французька мови, а після закінчення можна скласти іспит на певний рівень та отримати відповідний сертифікат. Учні 11 і 12 класів можуть брати участь у роботі енергозберігаючої фірми, яка допомагає економно використовувати електрику та пропонує різні альтернативні еко варіанти отримання енергії. Є також курс риторики, права, історії замку Хеєсен та курс психології, який допомагає залагоджувати конфлікти.

Керівництво школи вітає різноманітні екскурсії та поїздки, адже через нові враження діти отримують поштовх до розвитку. Школа є партнером австралійської школи St. Peters Lutheran College у Брисбені, де кращі учні можуть навчатися по обміну. Співпрацює школа з Мексикою, а також запрошує до себе учнів різних країн світу.

Для того, щоб здобути середню освіту в Німеччині, потрібно обов’язково знати німецьку мову. Для іноземних студентів у школі викладається німецька мова як іноземна, яка допомагає значно розширити словниковий запас і знання граматики. Студенти-іноземці та місцеві школярі можуть проживати у чудовому шкільному гуртожитку. Тут є все необхідне: сучасні меблі, затишні кухні та їдальні, доступ до інтернету та телефон, а також ванні кімнати на поверсі. Вихователі проживають у кімнатах на поверсі, тому діти постійно перебувають під наглядом дорослих.

Кількість учнів у школі: 360, з них 120 осіб проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: 15-18.

Мови, що вивчаються: англійська, латина, французька, іспанська.

Програми: середня школа (5-12 класи).

Сертифікати: сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: футбол, гандбол, волейбол, баскетбол, велосипед, каное, фітнес, бокс, танці, кулінарний курс.

Гуртки: школа дайвінгу, курс першої медичної допомоги, танцювальна школа, курс правил етикету, риторичний семінар, вокал, уроки гри на музичних інструментах та інші гуртки, після яких видаються свідоцтва.

Шкільна форма: нема.

Проживання: для учнів 5-9 класів – 2-4 особи в кімнаті, для учнів 10-12 класів – 2 учні.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ