La Trobe University

La Trobe University
Розташування
м. Мельбурн, Австралія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Університет La Trobe University

 

Знижки до 25% на програми навчання за високу успішність.

Університет La Trobe University – один із найкращих закладів Австралії, який також досить високо котирується у світі. Популярність цього університету зростає завдяки актуальним програмам навчання, провідним науково-дослідним проектам та порівняно невисокій вартості навчання. У стінах ВНЗ 36746 студентів з Австралії та 110 країн світу сформували динамічну мультикультурну спільноту, націлену на розвиток та пізнання світу. І університет має у своєму розпорядженні все необхідне для їх навчання. Усі кампуси – у Мельбурні, Олбурі-Водонзі, Бендіго, Мілдурі, Шеппартоні та Сіднеї – обладнані за останнім словом техніки. Тут є мовний центр, 33 науково-дослідні центри, включаючи найновіший центр молекулярних досліджень, спортивні майданчики для різних видів спорту, спортивний центр з басейном, бібліотеки, комп’ютерні зали зі швидкісним Інтернетом, затишні кафетерії та місця відпочинку.

Переваги

Університет La Trobe University входить до 1.4 відсотка кращих 20000+ університетів світу.

Світовий рейтинг молодих університетів журналу Times Higher Education розмістив університет Ла Троба на 56-му місці.

Світовий рейтинг університетів QS у 2017 році підвищив ВНЗ у рейтингу та привласнив йому 360 місце у світі.

Такі предмети як археологія, готельний бізнес, організація заходів, сестринська справа, соціологія та предмети, пов’язані зі спортом, особливо сильні в даному ВНЗ.

Щодо досліджень, то у 22 областях результати досліджень перевершують світові стандарти. Серед них математичні науки, хімія, генетика, психологія, лінгвістика та іноземні мови, історія, археологія.

Ступінь задоволеності студентів навчанням в університеті перевищує 75%, при цьому особливо студенти відзначають індивідуальний підхід та підтримку викладачів, а також соціальні зв’язки та залучення до життя студентської спільноти.

Для студентів створені онлайн уроки підготовки до побудови кар’єри та регулярно проводяться зустрічі з представниками різних професій та майбутніми роботодавцями. Також їх мотивують проходити практику на виробництві, брати участь у волонтерських програмах, пов’язаних з їхньою майбутньою професією та, за бажанням, влаштуватися на роботу з частковою зайнятістю. За будь-які дії, що сприяють практичним навичкам у кар’єрі, можна заробити додаткову нагороду – Career Ready Advantage Award, яку цінують роботодавці.

Студентське життя в La Trobe University завжди сповнене подій. На кампусі відбуваються концерти, майстер-класи різної спрямованості, спортивні заходи та змагання, тематичні вечірки, театральні постановки, організовуються поїздки та екскурсії.

Факультети

Університет пропонує програми бакалаврату, магістратури, докторантури, підготовчі програми та короткострокові курси. Кожен із семи факультетів має безліч актуальних програм, серед яких:

  • Факультет мистецтв, соціальних наук та комунікацій: гуманітарні науки; образотворче мистецтво; англійська мова; медіа та комунікації; журналістика; історичні та культурологічні дисципліни; міжнародні відносини та розвиток; іноземні мови та лінгвістика; політика; філософія; економіка; соціальні науки; планування; науки про довкілля; раціональне використання ресурсів.
  • Факультет бізнесу та комерції: бухгалтерія та фінанси; бізнес та комерція; економіка; маркетинг; менеджмент; управління технологією.
  • Педагогічний факультет: учитель молодших класів; учитель середньої школи; вихователь дитячого садка та початкової школи; прикладна лінгвістика; фізична культура та здоров’я; розвиток кар’єри.
  • Факультет охорони здоров’я: суміжні медичні спеціальності; реабілітаційні науки; організація охорони здоров’я; психологія; консультування та соціальна робота; медичні науки; сестринське діло; акушерство; парамедицина; громадська охорона здоров’я; догляд за людьми похилого віку; стоматологія.
  • Факультет інформаційних технологій та інженерної справи: інформаційні технології; інженерна справа; бізнес-аналітика; кібер безпеку; аналіз та обробка даних; спортивна аналітика; ділова інформаційна система; цивільне будівництво; комп’ютерні науки.
  • Факультет права та кримінології: кримінологія; право; медіа та комунікації; юридичні науки; міжнародне право у бізнесі.
  • Факультет природничих наук: математичні науки; комп’ютерні науки; молекулярні науки; біологічні науки; сільськогосподарські науки; науки про навколишнє середовище; фізика; хімія; психологія; медичні науки; ветеринарія; політика, філософія та економіка; нанотехнології.

Проживання

Іноземні студенти університету La Trobe University мають кілька варіантів проживання – у резиденції, за межами кампуса на орендованій квартирі та у гостьовій сім’ї. Університетські резиденції пропонують приблизно однакові умови проживання. Студенти отримують окрему мебльовану кімнату, а душові та туалети, а також загальна кухня розташовані на поверсі. Також у кожній резиденції є кімнати для навчання, кімнати відпочинку з більярдом та настільними іграми, кінозал та комп’ютерні зали. За бажанням можна харчуватися в їдальні ВНЗ.

Вибір кімнати або квартири за межами кампусу залежить від обраного місця проживання, рівня комфорту та бюджету.

Проживання в сім’ї чудово підходить для адаптації в новій країні та культурі. Студент отримує окрему комфортабельну кімнату та доступ до загальної ванної кімнати та кухні. Готувати студент може собі сам або домовитися з сім’єю про приготування сніданку, обіду чи вечері.

Вартість навчання: від 28 000 австралійських доларів.

Вартість проживання: від 29.50 австралійських доларів на день.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ