Kurpfalz-Internat

Kurpfalz-Internat
Розташування
м. Бамменталь, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 12 до 18
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Приватна загальноосвітня школа-пансіонат спільного навчання Kurpfalz-Internat розташована в невеликому мальовничому містечку Бамменталь на півдні Німеччини на землі Баден-Вюртемберг. Головний принцип цієї школи – кожна дитина талановита і навчання побудовано таким чином, щоб визначити та розвинути сильні сторони кожного учня. Тут формуються маленькі класи для того, щоб вчитель міг приділити увагу всім учням на кожному уроці. Також це дає можливість розвивати комунікативні здібності школярів, активно брати участь у процесі навчання на кожному уроці, навчатись працювати у групах та індивідуально.

У школі також підтримують дітей із дислексією (складнощі з читанням), організовують додаткове навчання на час літніх канікул. Для іноземних студентів є спеціалізовані програми, а також можливість індивідуальних занять із необхідних предметів.

У будні дні студенти живуть у гуртожитку та ходять на заняття у школі, а на вихідні зазвичай роз’їжджаються по домівках. Із Бамменталя є пряме сполучення з Гайдельбергом та Мангаймом, тож учні легко та швидко можуть дістатися додому поїздом. Але й у самому Бамменталі можна цікаво провести вихідний – тут є затишні кафе, магазини, басейн та чудова природа. Крім того, викладачі школи готують активну культурну та спортивну програму для всіх, хто залишається у пансіонаті у вихідний.

Кількість учнів у школі: 190, з них 70 дівчаток, 120 хлопчиків.

Кількість учнів у класі: макс. 8.

Мови, що вивчаються: англійська, французька, латина, іспанська, російська.

Програми: середня школа (7-10 класи), середня школа з поглибленим вивченням мов (7-12 класи).

Сертифікати: сертифікат про неповну середню освіту (після закінчення середньої школи), атестат про повну загальну середню освіту (після закінчення 12 класів).

Факультативні заняття: футбол, волейбол, вітрильний спорт, дзюдо, теніс, верхова їзда, гольф, плавання, аеробіка, атлетика, академічне веслування та веслування на каное, декоративно-ужиткове мистецтво. Крім того, регулярно організовуються поїздки до театрів та музеїв прилеглих міст.

Шкільна форма: нема.

Проживання: 1-3-місні кімнати в новому сучасному шкільному гуртожитку.

Розклад: за запитом.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ