Kruger Internat und Schulen

Kruger Internat und Schulen
Розташування
м. Лотте, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Kruger Internat und Schulen – це приватна школа-пансіон, яка розташована в місті Лотте за 10 км від Оснабрюка землі Нижня Саксонія. Це єдина школа у Західній Німеччині, яка, крім середньої освіти у Німеччині, пропонує додатково економічну та комерційну освіту. Тут готують до майбутньої трудової діяльності, завдяки чому випускники школи мають чітке уявлення про потреби та тенденції ринку праці.

Навчання у школі диференційовано, іспити можна складати після 9, 10 класів та отримати неповну середню освіту з професійним ухилом або після 12 класу та отримати сертифікат про повну середню освіту, що дає право на навчання у ВНЗ.

Школа дає можливість також глибоко вивчати комп’ютерну техніку та отримати сертифікат, що є плюсом під час пошуку роботи. Факультативні заняття з іспанської мови – ще один спосіб корисно провести вільний час. Для дітей із дислексією існує особлива програма навчання.

При школі є сучасний гуртожиток із чотирма відділеннями. Залежно від віку та статі діти проживають на тому чи іншому поверсі. У кімнатах є все необхідне, а на поверсі є кімнати відпочинку з більярдом, ігровими приставками, настільним футболом та доступом до інтернету.

Щодо вільного часу, то керівництво школи дотримується золотої середини – не перевантажують учнів надмірно факультативами, але й не вітають безцільного проведення часу. Школа співпрацює з музичною школою міста, пропонує великий вибір спортивних заходів. За бажанням можна відвідувати уроки верхової їзди чи гольфу. Учні випускних класів часто їздять до Оснабрюка на екскурсії в театр або музеї, а також у кіно та на танці.

Кількість учнів у школі: 300, із них 90 осіб проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: 22.

Програми:

  • розширена неповна середня школа (5-9 класи);
  • неповна середня школа (5-10 класи);
  • середня школа (5-12 класи);
  • професійне училище зі спеціальністю економіка (2 роки);
  • комерційна торгова школа (2 роки);
  • повна середня школа з поглибленим вивченням економіки, юридичний напрямок та менеджмент (11-12 класи).

Мови, що вивчаються: англійська, іспанська.

Сертифікати: сертифікат про неповну середню освіту, сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: футбол, баскетбол, пляжний волейбол, боулінг, бодібілдинг, плавання, настільний теніс, теніс, гольф, верхова їзда, катання на ковзанах у зимовий час.

Гуртки: музичний, ансамбль, звукозаписна студія.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні та одномісні кімнати.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ