King’s-Edgehill School

King’s-Edgehill School
Розташування
м. Віндздор, Канада
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 7
Програми
Детальна консультація

Перша незалежна школа Канади King’s Edgehill School була заснована у 1788 році і на сьогодні є однією з найпрестижніших приватних шкіл з можливістю проживання. Розташована вона на 65 акрах у невеликому містечку Віндзор, неподалік портового міста Галіфакс. Атмосфера, що панує в школі, і унікальна програма навчання створюють усі умови для всебічного розвитку підлітків. Щорічно у школі навчається близько 320 студентів із 20 країн світу, з них 85 – іноземні студенти, які проживають у резиденції.

Для іноземних учнів школа пропонує безліч варіантів для покращення знань англійської мови. Інтенсивні заняття у класі, які розвивають як письмові, так і усні навички, розроблені для початківця, середнього та просунутого рівня. Літня програма вивчення англійської мови доповнена такими заняттями, як катання на каяках, пішими походами, спостереженням за китами, іграми в боулінг та верховою їздою.

Структурно шкільні класи діляться на молодшу середню школу (6–9 класи) та старшу середню школу (10–12 класи). У старших класах є можливість додатково займатись за програмою International Baccalaureate, яка вважається квитком до будь-якого університету світу. У випускному класі також проходять заняття, які знайомлять студентів з різними університетами, розповідають про переваги тієї чи іншої професії, здобуття стипендії та досягнення успіху у навчанні.

Середній розмір класів – 13 осіб, а кількість викладачів у школі – 42. Отже, кожному учневі гарантовано персональну увагу вчителя як під час занять, так і після.

Крім сучасних навчальних будівель, на території школи є великий спортивний комплекс з басейном, залом для боротьби, спортивним і тренажерним залом, а також чотири спортивні майданчики на відкритому повітрі та тенісний корт. Для творчих занять є театр і концертний зал, а для відпочинку спеціально обладнана лаундж зона з комфортними диванами та великим телевізором, музичним обладнанням і столами для ігор. Також на території кампусу є каплиця, бібліотека та медичний центр, який працює 5 днів на тиждень, а лікар виїжджає за дзвінком в екстрених випадках. Недалеко від школи (5–15 хвилин) є 2 ковзанки, лижний спуск, а також спуски для сноубордистів, центр для занять керлінгом і спуск до води для занять веслуванням, каякінгом і веслуванням на каное.

Спорт. Заняття спортом є невід’ємною частиною шкільного життя, адже вони допомагають розвивати фізичну форму, дисципліну, уміння грати у команді та впевненість у собі. Студенти беруть участь у змаганнях на рівні провінції та країни.

Серед запропонованих видів спорту: баскетбол, футбол, бейсбол, біг, танці, фітнес, карате, плавання, теніс, волейбол, йога, хокей, керлінг, зимові види спорту (лижі, сноуборд та ін.), боротьба, бадмінтон, гольф, софтбол, регбі, настільний теніс, верхова їзда.

Мистецтво. King’s Edgehill School – ідеальне місце для розвитку творчих здібностей. Три основні напрями – драматургія, музика та образотворче мистецтво – є як частиною обов’язкової програми, так і факультативною. У школі діє хор, танцювальні класи, театр, оркестр, проводять навчання на таких музичних інструментах як фортепіано, скрипка, гітара, ударні інструменти, а також навчання малюванню та історії мистецтв.

Проживання та харчування

На території кампусу знаходяться 7 резиденцій, у яких для комфортного життя студентів є все необхідне. Зазвичай у кімнату поселяють по два студенти, де у кожного є особистий простір і необхідні меблі. Юнаки та дівчата проживають у різних резиденціях. Для підтримки порядку та надання будь-якої допомоги у кожному пансіоні постійно знаходиться Housemaster & Housemistress. На всій території резиденцій є доступ до Інтернету.

Харчуються школярі в кафетерії на території кампуса. Їжу постачає до школи перевірена компанія, на сайті якої є вся інформація про поживність і корисність кожної страви. Обіди зроблені за принципом шведського столу, і кожен учень може вибрати бажані страви. Обов’язково є вибір супів, салатів і бутербродів на кожен обід і вечерю.

Вартість навчання та проживання в резиденції на рік: 54.500 канадських доларів.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ