INTO

INTO
Розташування
м. Флорида, Орегон, Колорадо, США
Тип школи
підготовка до університету
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

INTO – це всесвітньо відома освітня корпорація, що спеціалізується на підготовчих програмах, призначених для вступу іноземних студентів до провідних університетів Великої Британії та США.

Програма INTO Undergraduate Pathway

Подання заявки на навчання безпосередньо до університету – процес складний і тривалий. Програма INTO Undergraduate Pathway дає змогу пропустити цей нелегкий етап, обмежившись лише мовним сертифікатом (IELTS 5,5 – 6.0) та середнім балом шкільного атестата (за останні 3 роки навчання) з максимально відмінними оцінками (що вищий бал, то більші шанси вступити й отримати стипендію).

Програма поєднує інтенсивну мовну підготовку, розвиток академічних навичок та вивчення академічних дисциплін, спрямована на успішне опанування студентами перших двох семестрів 4-річної бакалаврської програми та готує їх до подальшого навчання в університеті.

Програма INTO Graduate Pathway

Розроблена для того, щоб допомогти студентам поглибити свої академічні знання, розвинути навчальні навички, підвищити рівень володіння мовою. Програма підходить тим студентам, які хотіли б змінити свою спеціалізацію (на фінанси, маркетинг і менеджмент, MBA), набути навичок дослідницьких робіт. Для вступу необхідний ступінь бакалавра/спеціаліста та мовний сертифікат (IELTS 5.5–6.5).

Крім того, завдяки цим програмам Ви матимете гарантію вступу на обрану програму бакалаврату (на 2 курс) та магістратури за умови досягнення певних результатів, які вимагає університет, додаткову допомогу та підтримку.

Під час “адаптаційного” періоду. Статус студента цієї програми дасть Вам змогу брати активну участь у громадському житті університету, проживання в кампусі при університеті серед інших іноземних студентів, безкоштовний проїзд у публічному транспорті, нові знайомства.

Дані програми INTO дають змогу вступити до престижних американських університетів з високим рейтингом.

Oregon State University – один із 40 державних університетів США, які занесені до списку Фонду Карнегі, як університети з “Найвищим рівнем досліджень” і за “Участь у житті суспільства”.

University of South Florida – входить до 50 найкращих дослідницьких університетів США, посідає 8 місце в групі “Найперспективніший університет”. У ньому навчається близько 50 000 студентів (9-й за величиною в США).

Colorado State University – входить до ТОП-200 світових університетів (ARWU 2010) і один із найкращих бізнес-факультетів у країні (програми бакалаврату).

Marshall University – заснований 1837 року, посідає 16-те місце серед найкращих регіональних університетів; магістерська програма в галузі Криміналістики посідає перше місце в США. Великий вибір прикладних спеціальностей і висока можливість працевлаштування після закінчення університету.

Drew University – NEW!! – приватний коледж, що дає liberal arts освіту, 10:1 – співвідношення студентів і професорів. Усі викладачі мають докторський ступінь і готують сильних і цілеспрямованих лідерів.

Початок програми: серпень/вересень, січень, травень.

Вартість навчання залежить від обраної програми та університету і становить від 9 950 USD до 27 500 USD.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ