Institut Schloss Wittgenstein

Institut Schloss Wittgenstein
Розташування
м. Бад Лаасфе, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Приватна школа-пансіон Institut Schloss Wittgenstein була заснована в 1954 році і за цей час набула репутації надійного та престижного навчального закладу. Розташована школа у самому центрі Німеччини у мальовничому курортному містечку Бад Лаасфе. В оточенні лісів знаходиться середньовічний замок, сучасні шкільні будівлі, два спортивні комплекси та спортмайданчики. У замку відбуваються постійні виставки в історичних залах, які наочно ілюструють події та тенденції минулих століть. Тут також розміщуються деякі учбові кімнати.

На території школи є власна стайня з вигоном та загоном. У манежі школярі навчаються триматися у сідлі, а після занять верхової їзди допомагають чистити та годувати тварин. Тісна спільна робота з місцевими організаціями (наприклад, музичною школою та секцією карате) розширює і так багатий вибір спортивних і культурних занять.

У Institut Schloss Wittgenstein два напрями – реальна школа та гімназія. Таким чином, цей навчальний заклад пропонує повну та неповну середню освіту для мешканців Німеччини та іноземних студентів. Кожен із напрямків дає глибокі знання з предметів. Класи обладнані за останнім словом техніки, під час навчання широко використовуються комп’ютерні та мобільні програми. Це полегшує подачу матеріалу та запам’ятовування, приваблює молодих людей своєю сучасністю. Для бажаючих викладачі пропонують додаткові приватні уроки, а також глибоке вивчення англійської та математики і роботу у різних проектах. Вихователі прагнуть знайти ключик до кожного учня та допомогти у розкритті власних талантів.

У школі замку Вітгенштайн головний навчальний принцип у зміні діяльності. Керівники школи часто влаштовують екскурсії та поїздки, оскільки спільна діяльність формує командний дух. Під час роботи та навчання у групах діти вчаться переживати успіх та визнання через власні досягнення та групову роботу, а також поважати та визнавати сильні і слабкі сторони всіх учасників. Школярі люблять і цінують свою школу та викладачів, вони проводять тут незабутні яскраві роки та готуються вступити у доросле життя різнобічно розвиненими, сформованими особистостями.

Кількість учнів у школі: близько 500, із них 50 осіб проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: 15-25.

Мови, що вивчаються: англійська (з 5-го класу), французька або латина (з 6-го класу), іспанська (додатковий курс).

Програми: неповна середня школа (5-10 класи), повна середня школа (5-12 класи).

Сертифікати: сертифікат про неповну середню освіту (Mittlere Reife), сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: верхова їзда, теніс, гольф, скелелазіння, бадмінтон, футбол, настільний теніс, плавання, лижі, баскетбол, стрільба з лука, катання на роликах, екскурсії на цілий день.

Гуртки: соціальні проекти (баскетбол для інвалідів), шкільний журнал, радіотехнічний гурток, ІТ-проекти, кулінарний гурток, шкільний оркестр, театр, хор, оркестр, шкільний ансамбль.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні та одномісні кімнати. У кімнатах є Wi-Fi.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ