Inlingua Malta

Inlingua Malta
Розташування
м. Сліма, Мальта
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 18
Програми
,
Детальна консультація

Школа Inlingua славиться своїми високими стандартами у навчанні англійської мови на весь світ і впевнено підтримує свою репутацію однієї з найкращих мовних шкіл на Мальті.

Школа розташована неподалік найкрасивіших курортів Мальти – Сент-Джуліана та Пачевіля, тому учні мають можливість не лише вивчати англійську, але й приємно проводити час, відпочиваючи на чудових середземноморських пляжах.
Тут працюють професійні викладачі, які забезпечують максимальну результативність навчання та створюють усі необхідні умови для розвитку своїх підопічних. У процесі навчання учні розвивають навички живого спілкування, сприйняття на слух, розширюють словниковий запас та вивчають граматику.

Школа обладнана найсучаснішими технічними засобами, які допомагають у навчанні (мультимедійні класи, бездротовий інтернет, супутникове телебачення тощо).

Навчання

Окрім загальної англійської, є можливість обрати спеціалізовані курси мови: бізнес-англійська, курс підготовки до іспитів, інтенсивний курс. Також є можливість вибирати розміри груп, у яких проходитиме навчання (міні-групи та стандартні).

  • Стандартний курс англійської мови (20 годин на тиждень);
  • Стандартний курс у міні-групі (20 годин на тиждень, у групі 3 особи);
  • Інтенсивна англійська мова в міні-групі (30 годин на тиждень, у групі 6 осіб);
  • Комбінований курс англійської мови (15 годин у групі + 15 індивідуальних уроків на тиждень);
  • Бізнес-англійська (20 або 30 годин на тиждень, у групі 6 осіб);
  • Підготовка іспитів IELTS та Кембриджських іспитів.

Вільний час та відпочинок

Коли ви на Мальті, то вам точно не доводиться нудьгувати! Це один із найкращих курортів світу, з чудовими пляжами та теплим морем, безліччю відмінних кафе, ресторанів, музеїв та виставок. Крім цього, тут все буквально дихає історією: чудова архітектура зачаровує і створює неповторну старовинну атмосферу.

У програму входять екскурсії (Блакитний Грот, острів Сицилія та Гозо, поїздки на виноградники Мальти, морські прогулянки вздовж узбережжя тощо). Крім цього, учні можуть займатися спортом на базі школи та активно проводити час.

Проживання/харчування

Проживання у комфортабельних резиденціях. За бажанням можна зупинитися в окремих апартаментах або готелях (оплачується окремо). Харчування триразове.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ