Hermann-Lietz-Schule Schloss Hohenwehrda

Hermann-Lietz-Schule Schloss Hohenwehrda
Розташування
м. Хаунеталь, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 16
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Школа імені Германа Літца у замку Хоєнверда входить до складу шкіл Hermann-Lietz-Schule та пропонує навчання дітям з 5 по 10 клас. Розташована вона у невеликому історичному містечку Хаунеталь у землі Гессен, у самому серці Німеччини.

Навчальна програма ґрунтується на принципах реформаторської педагогіки, яка наголошує на важливості гармонійного розвитку особистості. За час навчання у 5 та 6 класах учні визначають як продовжуватимуть свою освіту – у реальній школі чи гімназії. Водночас навчання будується таким чином, щоб у майбутньому учні реальної школи могли продовжити свою освіту в гімназії, якщо вирішать вступати до університету. На стадії навчання домашні завдання інтегровані в уроки.

Школа імені Германа Літца у замку Хоєнверда – це повністю школа-пансіон, тут немає учнів, які приходять лише на заняття. Діти проживають у гуртожитку, де їх поєднують у “сім’ї” по 8-9 осіб. Кожна “сім’я” має свого вихователя, який близько знає кожну дитину і до якої можна звертатися з будь-якими питаннями.

Здобути середню освіту в цьому навчальному закладі можуть не лише німці, а й діти з різних країн. Великим плюсом для них є можливість включити свою рідну мову до атестату. Для успішного закінчення школи та отримання диплома необхідно знати як мінімум 2 іноземні мови, однією з яких може стати рідна мова іноземного студента. Це дозволяє більше часу присвятити вивченню інших предметів. Що стосується німецької мови, то вже з перших днів перебування в школі студенти-іноземці відвідують інтенсивний курс німецької, який поєднує знання граматики, основний запас слів і необхідні терміни. У вихідні та святкові дні, коли місцеві студенти їдуть додому, для іноземців передбачено культурно-розважальну програму. У навчальні дні після уроків учні можуть вибрати собі секцію або гурток за смаком, брати участь у соціальних службах, доглядати тварин, які проживають на території школи.

Кількість учнів у школі: 130, усі учні проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: 12-16.

Мови/предмети, що вивчаються: 1-а мова: англійська; 2-а мова: латина, французька, іспанська.

Програми: середня школа (5-10 класи).

Сертифікати: сертифікат про неповну середню освіту (реальна школа), сертифікат про повну загальну середню освіту, так званий абітур (гімназія).

Факультативні заняття та гуртки: різні спортивні напрямки, музичні заняття, різні гуртки з декоративно-ужиткового мистецтва.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні кімнати.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ