Hermann-Lietz-Schule Schloss Bieberstein

Hermann-Lietz-Schule Schloss Bieberstein
Розташування
м. Хофбібер, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 16 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.  

Школа імені Германна Літца була заснована у 1904 році. Розташована вона у чудовому замку у стилі бароко у місті Хофбібер за годину їзди від Франкфурта. Навчання ґрунтується на реформаторській педагогіці та принципі єдності Песталоцці. Відповідно до цього принципу у процесі навчання та виховання необхідно розвивати фізичні, розумові і духовні якості та задатки дітей. Тому в школі з увагою ставляться до кожного учня і враховують його індивідуальні нахили. Завдяки цьому випускники школи виходять особистостями, що сформувалися, готовими до самостійного життя в суспільстві.

Деякі дисципліни вивчаються у цій школі глибше, ніж вимагає державна програма. Тому кожен школяр може мати індивідуальний план навчання. Наприклад, може вивчатися ділова англійська, економіка та організація виробництва або історія мистецтв. У школі навчаються й іноземні студенти, які, крім шкільних предметів, вивчають німецьку мову.

Теоретичні знання гармонійно поєднуються із практичним досвідом. Усі лекції супроводжуються лабораторними та практичними роботами. Таким чином, учні глибоко засвоюють матеріал, розуміють причини та наслідки різних соціально-економічних, фізико-хімічних, мовних явищ. Також дітей навчають працювати у групах – як на уроках, так і в різних гуртках. Це вчить їх ставити інтереси команди та суспільства на перше місце.

Кожен учень школи може вибрати собі факультативне заняття за смаком – чи то спорт, чи музика, театр чи образотворче мистецтво. У школі дуже велика бібліотека, якою учні активно користуються. Тут привчають читати та любити книги, самостійно здобувати знання з друкованих видань.

Усі учні школи живуть у чудово обладнаному шкільному гуртожитку. У кожній кімнаті є доступ до інтернету, адже для молодих людей дуже важливо залишатися на зв’язку та користуватися сучасними засобами комунікації. Особливо важливо це для іноземних студентів, які підтримують зв’язок із домашніми через мережу інтернет, адже здобуття середньої освіти в Німеччині займе як мінімум 2-3 роки.

Кількість учнів у школі: 130, усі учні проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: 7-19 (в середньому 15).

Мови, що вивчаються: англійська, французька, латина, іспанська.

Програми: гімназія (10-12 класи).

Сертифікати: сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: футбол, волейбол, баскетбол, теніс, гольф, верхова їзда, скелелазіння, кікбоксинг.

Гуртки: малювання, хор, театральний, шкільний ансамбль.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні та одномісні кімнати.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ