Hermann-Lietz Schule Haubinda

Hermann-Lietz Schule Haubinda
Розташування
м. Гаубінда, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Одна з трьох шкіл групи Германа Літца, школа Hermann-Lietz Schule Haubinda, знаходиться в чудовому шкільному поселенні серед пагорбів, покритих зеленим лісом у Тюрингії. Школа займає територію 90 га, на якій розташовані навчальні будівлі, гуртожиток, шкільний сад та город, спортивний комплекс та майданчики, а також стайня з вигоном для занять верховою їздою. Тут знаходиться старовинний замок, де зараз проводяться навчальні заняття. Школа в Гаубінді – це найстаріша школа асоціації Hermann-Lietz. Саме тут похований відомий педагог та засновник шкіл Герман Літц.

У школі 3 напрямки – неповна середня школа (Hauptschule), реальна школа (Realschule) та професійно-технічне училище (Fachoberschule). Діти розпочинають тут навчання з початкової школи, де навчаються у маленьких класах під керівництвом досвідчених педагогів. З 1-го класу учні можуть жити в шкільному гуртожитку та освоюватися в школі, доглядати тварин, гуляти на природі.

Неповну середню школу закінчують після складання іспитів у 9 класі, після чого можна перейти до реальної школи та закінчити 10 клас, отримавши свідоцтво про неповну середню освіту (Mittlere Reife). Цей диплом дозволяє здобути середню професійну освіту. Також можна продовжити навчання у гімназії або професійно-технічному училищі (Fachoberschule).

Навчання у школах асоціації Германа Літца проходить за принципами німецької реформаторської педагогіки, в якій поєднується виховання тіла, розуму та духу. Усі учні школи – як ті, що живуть у гуртожитку, так і місцеві діти – беруть участь у різноманітних позакласних заходах. Завдяки великій території у школі вітаються різноманітні види спорту на відкритому повітрі, такі як футбол, верхова їзда, теніс. Креативні нахили та створення оригінальних виробів своїми руками розвивають та освоюють у гуртках різних спрямованостей. Для дітей із дислексією проходить курс спеціального навчання.

Учні інших країн, які бажають здобути середню освіту в Німеччині, можуть подати документи на зарахування до цього навчального закладу. Знання німецької – обов’язково на рівні В1. Водночас у школі проходять уроки німецької як іноземної для таких студентів. Завдяки додатковим заняттям учні можуть швидше та легше заповнити прогалини у знаннях та впевнено почуватися на профільних предметах. У школі навчаються діти із Франції, Естонії, Норвегії, Австрії та інших країн.

Кількість учнів у школі: 420, з них 130 осіб проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: 18.

Програми: початкова школа (1-4 класи), середня школа (5-13 класи).

Мови, що вивчаються: англійська, іспанська, французька.

Сертифікати: сертифікат про неповну середню освіту, сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: щорічні екскурсії, катання на лижах, ігри на відкритому повітрі, заняття з формування команди.

Гуртки: дайвінг, верхова їзда, ігри з м’ячем, кулінарний гурток, гурток кондитерів, сільськогосподарський гурток, садівництво, тваринництво.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні та одномісні кімнати в будиночках-гуртожитках.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ