Gymnasium Lindenberg

Gymnasium Lindenberg
Розташування
м. Лінденберг, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро. 

школа Gymnasium Lindenberg

Державна школа Gymnasium Lindenberg – знаходиться на півдні Німеччини між Боденським озером і Альпами в самому центрі курортного міста Лінденберга. Вона тісно співпрацює з Гумбольдт-Інститутом. Навчання в гімназії поєднує в собі індивідуальне та групове навчання та дає міцну основу для організації навчання. Головними виховними принципами є толерантність, відповідальність, реалістична самооцінка та взаємоповага. Останнє відіграє ключову роль у побудові дружніх відносин у школі та за її межами. Школа активно підтримує обмін студентами з США, Францією та Угорщиною, але радо вітає дітей і з інших країн.

Старші учні активно підтримують молодших та допомагають їм у навчанні та організації дозвілля. Учні випускних класів організовують групи подовженого дня та підтягують слабких студентів, допомагають у виконанні домашніх завдань.

Завдяки дружній міжнародній атмосфері Гумбольдт-Інституту та грамотному підходу викладачів і вихователів учні можуть швидко інтегруватися у життя країни та шкільного співтовариства. Вранці іноземні учні навчаються за програмою середньої школи разом із німецькими школярами, а по обіді проходять інтенсивний курс німецької мови. Живуть вони у сучасному гуртожитку Гумбольдт-Інституту.

Gymnasium Lindenberg – це чудовий вибір для тих, хто бажає здобути середню освіту в Німеччині і водночас пройти інтенсивний курс німецької мови.

Кількість учнів у школі: 800, з них 40 осіб проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: в середньому 25.

Мови, що вивчаються: англійська як перша іноземна, латина або французька як друга іноземна, французька або іспанська як третя мова.

Програми: середня школа (5-12 класи).

Сертифікати: сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: група юних дослідників (шкільний приз у 2010 році), на базі Гумбольдт-Інституту проходять різноманітні розважальні заходи, екскурсії вихідного дня.

Гуртки: великий джазовий оркестр, гурток акторської майстерності, оркестр класичної музики, хори, роботобудування. Спортивні секції, театральні та музичні гуртки.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні та одномісні кімнати (для учнів старших класів).

Розклад:

  • 08.00 – 12.55 ранкові заняття;
  • 13.50 – 17.05 післяобідні заняття.

Діти перебувають під наглядом викладачів цілодобово. Після уроків кожен може взяти участь у цікавому для нього заході, які проводяться на базі Гумбольдт-Інституту.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ