Gymnasium Hohenschwangau

Gymnasium Hohenschwangau
Розташування
м. Швангау, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Державна школа Gymnasium Hohenschwangau – знаходиться у підніжжя альпійських гір у баварському регіоні Східний Альгой. Завдяки близькості відомих зимових спортивних центрів школа бере участь у проекті “Партнерські школи зимового спорту”. Це означає, що учні з добрим потенціалом можуть проходити додаткове навчання з таких видів спорту як хокей, керлінг, лижний спорт та інші. Юні таланти одержують підтримку вчителів і тренерів, а також від Міністерства культури землі Баварія.

У школі навчаються студенти з обміну зі Швеції, Китаю та Франції, Східної Європи, Мексики та США, але здобути тут середню освіту можуть і діти з інших країн світу. Для вступу обов’язковим являється знання німецької мови, але додатково можна пройти інтенсивний курс німецької у школі. До 10 класу домашні завдання виконуються в групах під наглядом викладачів.

 У Gymnasium Hohenschwangau є два навчальні напрями – гуманітарний та технічний. Охочі будь-якого напряму можуть вивчати мови на факультативних заняттях. Є й інші цікаві гуртки. Наприклад, навчальний курс з інформаційно-комунікаційних технологій може бути цікавим для тих, хто хоче пов’язати своє життя з роботою у сфері ІТ або просто хоче добре розбиратися в сучасних технологіях.

Вихованці та викладачі, крім глибоких знань, також намагаються розвивати приховані таланти учнів та прищеплювати їм такі людські якості як взаєморозуміння та повагу, толерантність, відповідальність і вміння жити в суспільстві.

Кількість учнів у школі: 750, з них  90-100 осіб проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: в середньому 25.

Мови, що вивчаються: гуманітарний напрямок: англійська (з 5-го класу), латина (з 6-го класу), французька (з 8-го класу); технічний напрямок: англійська (з 5-го класу), латина або французька (з 6-го класу); за бажанням можна вивчати італійську та іспанську мови.

Програми: середня школа (7-12 класи).

Сертифікати: після закінчення школи видається сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: спортивні заняття, сюди входять і навчання на гірських та бігових лижах, і хокей.

Гуртки: курс з інформаційно-комунікаційних технологій, хор, оркестр, шкільний ансамбль, театральний.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні та одномісні кімнати в сучасному гуртожитку.

Розклад: за запитом.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ