Гумбольдт-Інститут, Бад Дюркгайм

Гумбольдт-Інститут, Бад Дюркгайм
Розташування
м. Бад Дюркгайм, Німеччина
Тип школи
Мовний центр
Мови
німецька
Вік
від 12 до 15
Програми
Детальна консультація

Історичне місто Бад Дюркгайм розташоване на північ від Альп і славиться великою кількістю сонячних днів, межує з Пфальцським лісом, одним із найбільших заповідників Німеччини. У серці міста розташований будинок Христофора, в якому розміщується мовний центр Гумбольдт-Інституту.

Гумбольдт-Інститут широко відомий у світі своїми інтенсивними курсами німецької мови. Школа Бад Дюркгайма пропонує мовні курси для тінейджерів, а також широкий спектр додаткових спортивних і творчих гуртків та секцій.

Спорт і дозвілля

Для ігор до баскетболу, волейболу, стрітболу та футболу є окремі спортивні майданчики, є й столи для ігор у пінг-понг, кімнати для настільних ігор. Свята та вечірки проводяться у шкільному кафе “Rick’s Cafe”. Персонал школи організовує і різні екскурсії містами та історичними місцями, прогулянки на велосипедах, піші походи та різноманітні екскурсії містом і околицями.

Програми

Мовний центр при Humboldt Institut у місті Bad Duerkheim пропонує інтенсивні курси як для початківців, так і для дітей середнього шкільного віку, які володіють німецькою мовою.

  • Вік: 12-15
  • Максимальна кількість студентів у групі: 10
  • Кількість уроків на тиждень: 25 (по 45 хвилин)
  • Учбові дні: з понеділка по п’ятницю
  • Рівні: A1 (базовий 1) – C1 (просунутий 1)

Проживання та харчування

Студенти проживають на території Будинку Христофора  у дво-, три- та чотиримісних номерах зі зручностями в номері або на поверсі. Хлопчики та дівчатка живуть на різних поверхах, водночас під час поселення також враховується рівень знання німецької та вік.

Для того щоб студенти могли і у вільний час використовувати німецьку мову, для спілкування в одній кімнаті розміщують дітей з різних країн. Кімнати обставлені зі смаком, і в них є все необхідне, а з вікон відкривається чудовий вид на річку Рейн.
Харчуються студенти у шкільній їдальні, де вони збираються на сніданок, обід, полуденок і вечерю.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ