Glasgow Caledonian University

Glasgow Caledonian University
Розташування
м. Глазго, Шотландія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Університет Глазго Каледоніан

Знижка 1000 фунтів на перший рік навчання до 02.11.

Glasgow Caledonian University, розташований у самому центрі Глазго — це прекрасне академічне середовище та одне з найкращих сучасних студмістечок у Великій Британії, яке отримало численні нагороди.

Досвід переваги в освіті університету бере свій початок у 1875 році. Сьогодні університет складається з 3 академічних факультетів, широко відомих у своєму середовищі та шанованих провідними британськими і міжнародними компаніями.

Факультет Інжинірингу та Штучно створеного навколишнього середовища є одним із провідних факультетів у галузі будівництва та оцінки якості будівельних робіт у Великій Британії. Тут також проводяться великі дослідження у тісній співдружності з промисловими та комерційними підприємствами, а також іншими навчальними закладами Великої Британії та світу.

Школа Бізнесу та Соціальних наук Глазго поєднує вивчення бізнесу, права та суспільних наук, що відповідає потребам сучасного суспільства. Факультет надає особливого значення розширенню міжнародних зв’язків та розвитку партнерських відносин із навчальними закладами по всьому світу.

Завданням Факультету охорони здоров’я та медико-біологічних наук є надання першокласної освіти, можливостей для проведення досліджень та передачі знань всередині академічних дисциплін, пов’язаних із охороною здоров’я, медсестринською справою, біологічними та біомедичними напрямками, психологією та науками про зір.

Університет Глазго Каледоніан

Усі факультети мають чудову репутацію завдяки інноваційним, професійно спрямованим програмам, які підтримуються глибокими дослідженнями міжнародного рівня. За останньою оцінкою якості науково-дослідних робіт (RAE), три чверті досліджень університету набули статусу «міжнародна якість». Крім цього, дослідження в галузі наук, пов’язаних із відновлювальною медициною, були визнані найкращими у Великій Британії, а дослідження у сфері штучно створеного навколишнього середовища отримали вищу оцінку в Шотландії та увійшли до списку 20 найсильніших у Великій Британії.

У 2010 році Glasgow Caledonian University став першим шотландським університетом, який відкрив філію в Лондоні для програм магістратури. Основною предметною сферою університету Глазго Каледоніан Лондон є програми у сфері банківської справи та фінансів, управління ризиками, управління будівництвом, охорони здоров’я, а також брендингу у сфері моди та товарів класу люкс.

За підтримки лідерів галузі, включаючи банківську групу Santander та модний бренд AllSaints, програми Лондонської філії університету проводяться найкращими викладачами. Студенти також мають змогу прослухати лекції відомих професорів із різних країн світу. Невеликі групи та регулярні зустрічі з експертами у різних галузях дозволяють випускникам отримати знання та практичні навички, а також зав’язати зв’язки, необхідні для побудови успішної міжнародної кар’єри.

Університет Глазго Каледоніан

Університет Глазго Каледоніан

Міжнародний Сертифікат Вищої Освіти (Foundation)

Програма Міжнародний Сертифікат Вищої Освіти (раніше відома як Foundation) готує студентів до вступу на другий курс здобуття ступеня бакалавра Glasgow Caledonian University. Студенти можуть вибрати один із чотирьох потоків програми: Бізнес та Менеджмент; Комп’ютерні технології, Інжиніринг та Штучно створене довкілля; Міжнародний бізнес, Маркетинг моди та Управління ризиками і Природничі науки.

Міжнародний Диплом Вищої Освіти

Програма Міжнародного Диплому Вищої Освіти є еквівалентом навчання на другому курсі шотландського університету. Її успішне закінчення веде до вступу на третій курс відповідних програм бакалаврату Школи Бізнесу та Соціальних наук Глазго і факультету Інжинірингу та Штучно створеного навколишнього середовища Glasgow Caledonian University. Напрями навчання на програмі Міжнародного Диплому Вищої Освіти включають Бізнес; Комп’ютерні науки, Інжиніринг та Креативні технології; Міжнародний бізнес, Маркетинг моди та управління ризиками. Після закінчення програми Диплом та ще одного року навчання студенти можуть завершити свою освіту, здобувши ступінь бакалавра без відзнаки (Ordinary degree).

Програма Міжнародного Диплому для випускників Вищої Освіти

Міжнародний диплом для випускників Вищої Освіти готує іноземних студентів до широкого спектру програм магістратури університету Glasgow Caledonian University. Пропонуються чотири потоки програми: Бізнес; Інжиніринг, Комп’ютерні науки та Креативні технології; Міжнародний бізнес, Маркетинг моди та Управління ризиками; Нафтогазова справа.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ