Framlingham College

Framlingham College
Розташування
м. Фрамлінгем, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 7 до 18
Програми
Детальна консультація

Framlingham College – елітна приватна школа-пансіон та денна школа для дітей 2-18 років. Складається школа із двох кампусів, розташованих на відстані близько 4 км. Перший кампус призначений для дітей 2-13 років, а другий – для старшокласників. Шкільні корпуси оточені зеленими галявинами та спортивними майданчиками, є вихід до озера, а з пагорба відкривається чудовий краєвид на середньовічний замок.

Колледж Фрамлінгем відомий як школа з тонким індивідуальним підходом. При складанні навчальних програм для кожного студента беруться до уваги його таланти, здібності та прагнення. Завдяки цьому школярі показують високі результати у навчанні, спорті, творчості, музиці та, що немало важливо, вчаться бути уважними до потреб суспільства та допомагати оточуючим.

Переваги навчання

Школа дає чудову підготовку в галузі музики та творчості. Учасники шкільного хору та музичних ансамблів беруть участь у змаганнях на місцевому та національному рівні та займають призові місця. Багато випускників вибирають професії, пов’язані з виконавчими видами мистецтва та досягають значних успіхів.

Інспекція Незалежних Школ ISI оцінила на “відмінно” всі сфери шкільного життя коледжу Фрамлінгем: викладання, рівень академічних та особистих досягнень, позакласні заходи, розвиток учнів та пасторська турбота.

Викладачі школи застосовують сучасні методики, засновані на вмінні медитувати та налаштовувати себе на успіх. Як показує практика, спокій та внутрішня зібраність допомагають студентам досягати кращих результатів та легше освоювати новий матеріал.

Учні випускних класів можуть навчатися за розширеною програмою, яка передбачає додаткові лекції від професорів університетів, зустрічі з лідерами у сфері торгівлі та виробництва, майстер-класи та участь у програмі лідерства.

Більшість учнів вступають до обраних університетів, серед яких ВНЗ групи Рассел, а також Оксбрідж. Є й випускники, які вирушають на навчання за океан – до США та Канади.

Програми

Молодша середня школа, GCSE, A-level, програма розширеного навчання рівня Sixth Form.

Предмети рівня A-level

Крім традиційних обов’язкових предметів можна також вибрати підприємництво, економіку, технічну освіту та бізнес, інформаційні технології, історію мистецтв чи психологію.

Позакласні заходи

Культурно-розважальна програма школи дуже різноманітна та враховує різний вік та інтереси школярів. Протягом навчального тижня у школі відбуваються тематичні вечори, присвячені музиці, сучасній літературі, творчості чи іграм. Часто влаштовують вечори переглядів фільмів, вікторини чи веселі барбекю. У вихідні школярі вирушають у захоплюючі поїздки на природу, парки розваг, історичні місця. Під час літніх канікул група викладачів пропонує учням вирушити закордон та відкрити для себе неймовірні місця нашої планети. За останнє десятиліття учні школи побували в Чилі, Болівії, Венесуелі, Китаї, Непалі, Тибеті, Уганді, Марокко, Намібії та здійснили сходження на гору Еверест.

Клуби за інтересами

Акторська майстерність, написання сценаріїв та театральні постановки, балет, садівництво, кулінарія, фехтування, ораторське мистецтво, модель ООН, програмування, критичне мислення, управління дронами, кадетський корпус, змагання на приз Герцога Единбурзького, самозахист, кілька хорів, навчання на музичних інструментах, оркестр та ансамблі, образотворче мистецтво.

Спорт

Незважаючи на невеликий розмір школи, коледж Фрамлінгем пропонує великий вибір спортивних напрямків. Тут можна займатися нетболом, аеробікою, бадмінтоном, баскетболом, футболом, гольфом, стрілецьким спортом, сквошем, кросом та бігом. Такі види спорту, як регбі, легка атлетика, крикет, верхова їзда, хокей, теніс та плавання викладаються на професійному рівні. Шкільні команди з хокею привозили медалі у 2017 та 2018 роках із національних змагань, а жіноча команда навіть є чемпіоном графства. Сильна підготовка з тенісу та плавання також дозволяє успішно брати участь у змаганнях на загальнонаціональному рівні.

Інфраструктура

Музична школа з концертною залою, звукозаписна студія, каплиця, театр, центр сценічних видів мистецтва, актова зала, ігрові майданчики для різних видів спорту, поле для гольфу, тенісний корт, корт для нетболу, спортивний комплекс, критий басейн, спортивний зал , поле для гри в крикет, стайні, майстерні для занять дизайном та технологіями, фотомайстерня.

Проживання та харчування

У коледжі Фрамлінгем чотири резиденції для хлопчиків та три для дівчаток. Студенти розміщуються по кілька людей у ​​світлих просторих кімнатах. Кожен пансіонер має окреме місце для навчання, сну, зберігання особистих речей та одягу. На кожному поверсі знаходиться душова та спільна кімнатавідпочинку. Атмосфера резиденцій нагадує домашню, а у разі потреби будь-який студент може звернутися по допомогу до голови будинку або його помічників.

Харчування в школі організоване за принципом шведського столу, тому студенти завжди мають вибір страв на свій смак. Сніданок подається о 7.30, обід о 13.00 та вечеря о 18.00. У перервах завжди можна перекусити фруктами чи бутербродами.

Вартість: £10,328.50 за семестр.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ