Fieldstone School

Fieldstone School
Розташування
м. Торонто, Канада
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 7
Програми
Детальна консультація

Fieldstone School – престижний приватний навчальний заклад, основною метою якого є всебічний розвиток дітей та підлітків. Школа була заснована в 1997 році і розміщується в сучасній будівлі у північно-західній частині Торонто.

Fieldstone School

Школа працює за системою Cambridge School, чия навчальна програма відповідає світовим стандартам якості навчання. Вона ґрунтується на глибокому вивченні таких предметів, як англійська мова, природничі науки та математика. Протягом навчального року учні регулярно проходять тести та підтверджують свої знання. До речі, Fieldstone School – єдина школа в Торонто, яка проводить навчання відповідно до британської системи навчання. Крім того, програма школи відповідає нормам Міністерства Освіти Онтаріо, програмі вивчення французької AIM (K-5) та Core Knowledge із соціальних наук.

Формування позитивних особистісних якостей є ще одним завданням викладачів школи. Для учнів регулярно проводяться тренінги на розвиток лідерських якостей, інтелектуальні диспути, навчання в команді та індивідуально. Студентів залучають до волонтерської роботи допомоги хворим дітям, навчають піклуватися про довкілля.

Структурно школа ділиться на молодшу (1-8 роки навчання) та старшу (9-12 роки навчання). Навчальна програма старшої школи включає передуніверситетську підготовку, завдяки чому учні вступають до кращих шкіл Канади та США, серед яких варто згадати Гарвард, Університет Торонто, Університет Йорка, університет Квінс.

У Fieldstone School навчається трохи більше 300 осіб, що дає можливість формувати невеликі класи по 14-18 учнів. У такий спосіб викладачі мають можливість приділити увагу кожному учневі та активно залучати клас до роботи протягом усього заняття.

Загалом, територія школи займає 6,5 акрів землі і, крім будівлі самої школи, тут розташовані два спортивні зали, комп’ютерні класи, бібліотека, наукова лабораторія та кілька спортивних майданчиків. Також тут є кафетерій, де пропонують лише здорову їжу, та затишні зони відпочинку просто неба.

Оскільки однією з цілей школи є різнобічний розвиток, унікальна програма навчання включає і музичний, і спортивний і творчий розвиток.

Спорт

Програма школи передбачає обов’язкове заняття спортом, адже збалансовані спортивні заняття сприяють гармонійному розвитку учнів та дають змогу проявити себе в індивідуальному чи командному виді спорту. Види спорту, якими пропонують зайнятися студентам включають: бадмінтон, хокей з м’ячем, хокей на льоду, баскетбол, крос, флаг-футбол, гольф, лижний спорт, сноубординг, софтбол, футбол, легка атлетика, волейбол.

Музична освіта

Школа приділяє особливу увагу музиці. Кожен ранок починається з півгодинного прослуховування класичної музики, яка, як доведено, позитивно впливає на розвиток людини. Починаючи з першого класу, кожен студент навчається грати на скрипці або віолончелі. Надалі найобдарованіші діти грають у шкільному оркестрі та виступають як у школі, так і за її межами. Музична програма школи є однією з найкращих у Торонто.

Образотворче мистецтво

Викладачі школи знайомлять дітей зі світовою спадщиною у сфері мистецтва, а також навчають висловлювати свої думки та емоції за допомогою фарб, кольорів і матеріалів. У школі працює галерея дитячих робіт, проведенням виставок у якій також займаються учні.

Драматургія

Уже понад десять років у школі діє драмгурток, основним репертуаром якого є п’єси Шекспіра. Діти з величезним задоволенням беруть участь у постановках і навчаються передавати всю глибину творів великого драматурга.

Проживання та харчування

Близько 25% учнів Fieldstone School – іноземці. Для них керівництво школи підбирає надійні та доброзичливі канадські сім’ї, що приймають. Це допомагає дітям швидко влитися в нове середовище і водночас перебувати під наглядом дбайливих наставників. Для проживання надається окрема кімната з усім необхідним для комфортного проживання. Харчування надається на умовах повного пансіону.

Вартість навчання: від $21.685 + $3.500 за реєстрацію.
Проживання в сім'ї: $11.850.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ