Durham College

Durham College
Розташування
м. Ошава, Вітбі, Канада
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Durham College був заснований у 1967 році. За роки успішної роботи коледж завоював гарну репутацію завдяки практико-орієнтованим програмам і в 2003 році на території кампусу було відкрито філію Технологічного Університету Онтаріо (UOIT). Тепер учні можуть продовжувати навчання в університеті за скороченими програмами, а також отримувати диплом подвійної акредитації. На даний момент тут навчається близько 30 000 студентів, а двері коледжу відчинені студентам з усього світу.

Durham College

Переваги:

  • Коледж пропонує понад 140 програм навчання тривалістю від двох до восьми семестрів. Близько 60 програм стартують у січні, решта – традиційно на початку навчального року;
  • 1500 програм розроблено для онлайн навчання та навчання в рамках безперервної освіти;
  • Коледж тісно співпрацює з Технологічним університетом Університету Онтаріо, а також з університетом Йорка та Трента. Така співпраця дозволяє студентам продовжувати навчання у цих ВНЗ без складання додаткових іспитів за скороченою програмою бакалаврату;
  • Навчання у коледжі націлене на здобуття практичних знань та умінь, які студенти відточують ще під час навчальної практики. Такий підхід гарантує успішне працевлаштування та близько 85% випускників знаходять роботу протягом півроку після отримання диплому;
  • Відсоток роботодавців, які відзначають хорошу підготовку випускників і задоволені їх роботою, становить понад 90%;
  • У коледжі працює центр розвитку кар’єри, який допомагає студентам пройти практику в реальній компанії або на підприємстві, а також сприяє подальшому працевлаштуванню;
  • Студенти з інших країн після отримання диплому коледжу можуть отримати дозвіл на роботу в Канаді;
  • Коледж допомагає розвитку студентських стартапів;
  • У коледжі діє понад 60 клубів за інтересами. І серед різноманітності секцій та клубів кожен студент може знайти собі заняття до душі, чи це спорт, музика, танці, кулінарія, журналістика чи театр.

Програми навчання: бізнес і ділове адміністрування; кулінарія та ресторанний бізнес; сільське господарство та науки про навколишнє середовище; готельна справа та туризм; організація заходів; інформаційні технології; прикладні мистецтва; ЗМІ та журналістика; інженерна справа; право; мистецтво та дизайн; біологічні науки; маркетинг і комунікації; екстрені служби; робочі спеціальності та ін.

Спортивне обладнання: п’ять спортивних залів, разом із тренажерним залом розміром понад 8500 кв. м та просторим фітнес-центром на кампусі Ошави, а також обладнаний фітнес-центр з персоналом на кампусі Вітбі, критий каток, спортивні майданчики на відкритому повітрі для різних видів спорту та футбольне поле.

Навчальне обладнання: комп’ютерний зал, бібліотека, аудиторії з новітньою технікою, лабораторії для проведення дослідів і технічних досліджень, кімнати для практичних занять.

Проживання: студенти коледжу можуть вибрати проживання в резиденціях або за територією кампуса, в орендованих квартирах або гостьовій родині. Дві студентські резиденції можуть розмістити 1360 студентів. Водночас першокурсникам гарантується місце за умови своєчасного подання заявки.

Кімнати у резиденціях створені за типом квартир-студій для двох студентів. У кожній з них є ліжко, обладнане місце для навчання, комод, шафа, ванна кімната і невелика кухня. У кімнатах є доступ до Інтернету та кабельне телебачення. Студенти можуть готувати у себе або харчуватися по одному з шести можливих планів.

Вартість навчання: від 13,099 канадських доларів на рік.

Вартість проживання: від 6,050.00 канадських доларів.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ