Drew University

Drew University
Розташування
м. Медісон, США
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Використайте перевагу гуманітарної освіти та можливість отримати практичний досвід. Студенти університету Дрю беруть участь в унікальних програмах у Нью-Йорку — в ООН, на Уолл-стріт, у галузі сучасного мистецтва та медіа. Студентам, яким цікаві природничі науки, надаються можливості проводити серйозні дослідження в Літньому науковому інституті Дрю і в рамках програм RISE. Усі наші студенти отримують 7 навичок для успіху, які найбільше цікавлять роботодавців.

В університеті Дрю ви знайдете те, що вам цікаво, навіть якщо ви ще не обрали спеціальність. Вивчайте будь-який курс, від хімії до кераміки, і зробіть вибір на другий рік навчання. Ви можете вивчати кілька спеціальностей або створити власну програму, куди увійдуть предмети з різних галузей. Крім того, ви можете обрати додаткову спеціальність, де менше обов’язкових предметів, ніж в основній: вона може відповідати вашим особистим інтересам або доповнювати основну.

Програма “Шлях до Університету”

Підготовча програма університету Дрю поєднує інтенсивну мовну підготовку, розвиток академічних навичок і вивчення академічних дисциплін в одному навчальному курсі, створеному для успішного освоєння студентами 1 і 2 курсів 4-річної бакалаврської програми в США. Успішне закінчення цієї дворічної програми, за умови відповідності вступним вимогам, веде до зарахування до низки провідних університетів. Початок занять на програмі: осінній і весняний семестри; для здобуття ступеня бакалавра за 4 роки деякі програми вимагають навчання в літньому семестрі.

Бакалаврат

Для бакалаврату необхідно закінчити чотири- або п’ятирічну програму навчання. Університетські програми забезпечують не тільки професійну, а й необхідну загальну підготовку, яка передбачає розвиток широкого комплексу навичок — критичного мислення, комунікативних, вирішення проблем, що і є метою викладання загальноосвітніх предметів.

Загальна приблизна вартість з урахуванням навчання, книжок і канцелярських товарів, проживання та страховки.

Бакалаврат: пряме зарахування – $64 440;

Шлях до університету – $66 880;

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ