CJD Internat Elze

CJD Internat Elze
Розташування
м. Ельце, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

У місті Ельце Нижньої Саксонії між двома великими містами Гамельн та Гільдесгайм розташована школа-пансіон CJD Internat Elze. Заснована школа у 1947 році та фінансується в основному за рахунок церкви. У своїй щоденній роботі викладачі та вихователі дотримуються християнської моралі та намагаються прищепити учням найголовніші людські цінності, такі як чесність, порядність, готовність допомогти ближньому. Кожна жива істота є божественним творінням і в школі вчать цінувати всіх людей, берегти та любити тварин і природу. Для талановитих студентів існує особлива система підтримки та розвитку.

Крім того, керівництво школи дотримується цілісного підходу у вихованні юнаків і дівчат. Для цього тут створено широку мережу гуртків і факультативних занять. Велику увагу приділяють спортивним заняттям. Родзинкою навчального закладу є школа верхової їзди, в якій можна навчитися їздити верхи та доглядати за кіньми. У школі створені чудові умови для вивчення іноземних мов. Для студентів із Росії та України великим плюсом є вивчення російської мови у школі як третьої іноземної. Підтримує школа й традицію обміну студентів, наприклад, з такими країнами як Франція та США. Але здобути середню освіту в цій німецькій школі можуть і діти з інших країн. Навчання в Німеччині допоможе не лише здобути відмінну освіту, а й ґрунтовно вивчити німецьку мову, познайомиться з країною та її пам’ятками, завести друзів серед місцевих мешканців і з-за кордону.

Кількість учнів у школі: 800, з них 100 осіб проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: в середньому 26.

Мови, що вивчаються: англійська (з 5-го класу), французька або латинська (з 6-го класу), російська як третя мова для лінгвістичного спрямування (з 8-го класу). Французька, латина або російська як нова мова (з 10-го класу). Іспанська та арабська на факультативних заняттях.

Програми: середня школа (5-12 класи).

Сертифікати: сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: футбол, гандбол, каное, атлетика, волейбол, верхова їзда, хор, великий джазовий оркестр, танці, декоративно-ужиткове мистецтво.

Гуртки: гітара, флейта, гончарне ремесло, малювання та інші. Вивчення іспанської та арабської як факультативного предмета.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні та одномісні кімнати.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ