Charles Darwin University

Charles Darwin University
Розташування
м. Дарвін, Австралія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Charles Darwin University

Charles Darwin University – молодий ВНЗ, що динамічно розвивається, з великими амбіціями. Вже зараз він входить до 2% найкращих університетів світу та відрізняється своїм новаторським підходом у викладанні та цікавими темами досліджень. Рейтинг журналу Times Higher Education вніс цей університет до групи “висхідних зірок” – нове покоління навчальних закладів світового класу, що швидко розвиваються.

Університет має в своєму розпорядженні 11 кампусів і центрів, розташованих у північній частині Австралії, а також у Мельбурні та Сіднеї. На сьогоднішній день кількість студентів вже перевищує 24000 і продовжує зростати. Тут навчаються як місцеві студенти, так і іноземці із 55 країн світу.

Переваги навчання

Університет ім. Чарльза Дарвіна входить до топ 5 австралійських ВНЗ з успішного працевлаштування випускників та рівня їх зарплат.

У рейтингу топ 200 університетів світу, яким менше 50 років, університет ім. Чарльза Дарвіна займає 34 місце, а серед ВНЗ Тихоокеанського регіону – 38 місце.

З 40 діючих австралійських ВНЗ університет ім. Чарльза Дарвіна займає 19 місце в рейтингу за якістю викладання, наповненістю програм та задоволенням студентів.

Заняття відбуваються у невеликих групах та середнє співвідношення викладачів та студентів 1:15.

Університет є членом Австралійської спільноти інноваційних дослідницьких інститутів і співпрацює з 5 іншими ВНЗ на території Австралії, що робить їхню роботу соціально корисною для всієї країни.

Основними темами досліджень, що проводяться на базі університету, можна назвати життя аборигенів, національну біобезпеку, екологічно безпечний туризм та охорону здоров’я.

Всі програми університету засновані на актуальних вимогах індустрії та бізнесу, а практичні навички, що отримуються, необхідні для майбутньої роботи за спеціальністю.

Програми навчання

Бакалаврат, магістратура, аспірантура, докторантура, підготовчий рік. Додатково університет пропонує онлайн курси та короткострокові навчальні програми.

Клуби за інтересами

Бадмінтон, футбол, крикет, нетбол, регбі, баскетбол, настільний теніс, шахи, йога, спільнота молодих інженерів, клуб ІТ розробників, бойові мистецтва та ін.

Факультети

  • Факультет інженерної справи, ІТ та наук про навколишнє середовище;
  • Факультет бізнесу та права;
  • Факультет сестринської справи та акушерства;
  • Факультет охорони здоров’я та гуманітарних наук;
  • Педагогічний факультет;
  • Факультет професійно-технічної освіти;
  • Факультет вивчення культури корінних народів Австралії, гуманітарних та суспільних наук.

 

Дослідницькі центри

Центр вивчення відновлюваної енергії, Центр молодіжної музики, Міжнародний центр педагогіки, Школа вивчення здоров’я, Північно-австралійський центр нафти та газу, Центр вивчення навколишнього середовища, Інститут Конфуція та Північний інститут.

Проживання та харчування

Студенти Університету ім. Чарльза Дарвіна можуть вибрати проживання на кампусі в одній із трьох резиденцій або проживання на орендованій квартирі в місті. Житлові кімнати в резиденції обладнані всім необхідним, включаючи кондиціонер, телевізор, холодильник та доступ до Інтернету. На території резиденції є зони відпочинку зі столами для більярду та настільного тенісу, медіа кімнати з величезними телевізорами, місця для барбекю, басейн та комп’ютерний зал.

24120 - 33480 австралийских долларов в год.

Стоимость проживания: от 189 - 227 австралийских долларов в неделю.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ