Церковна школа для дівчаток (Heimschule Kloster Wald)

Церковна школа для дівчаток (Heimschule Kloster Wald)
Розташування
м. Вальд, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Школа Heimschule Kloster Wald розташована на землі Баден-Вюртемберг, за 25 км на північний захід від Боденського озера. Навчання та виховання в школі базується на християнських цінностях та принципі Песталоцці “Думаємо. Відчуваємо. Створюємо”. У школі дуже великий вибір спортивних секцій, музичних та театральних гуртків. Значна увага приділяється активному проведенню дозвілля, часто організовуються екскурсії та поїздки по цікавих місцях. Ще однією перевагою школи є можливість отримати професійне навчання, починаючи з 9-го класу.

Для іноземних студентів створено спеціальну службу підтримки, а також пропонуються додаткові уроки німецької мови. Крім того, для всіх студентів є можливість додатково займатися шкільними предметами. Виконання домашнього завдання також проходить під наглядом вчителя, тож завжди є можливість звернутися з питанням до кваліфікованого викладача. Частина студентів проживає у комфортабельному шкільному гуртожитку. Учні, які живуть і навчаються у школі, перебувають під наглядом дбайливих вихователів. Дитина в будь-який час може отримати від них дружню підтримку чи потрібну пораду або звернутися за допомогою до кваліфікованого співробітника соціальної служби.

Кількість учнів у школі: 550, з них 100 осіб проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: в середньому 25.

Мови/предмети, що вивчаються: англійська та латина або англійська і французька (з 5-го класу), латинська або французька як третя мова (з 8-го класу) або природознавство/технічні та прикладні науки (з 8-го класу).

Програми: початкова школа (4 клас), середня школа (5-12 класи).

Сертифікати: після закінчення школи видається сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур), додатково можна отримати сертифікат про професійну освіту.

Професійне навчання: шиття, столярна справа, скульптура.

Факультативні заняття: теніс, верхова їзда, гольф, плавання, балет, волейбол, аеробіка, фітнес, хокей, вітрильний спорт, уроки музики, уроки праці, екскурсії.

Гуртки: театральний, хор, оркестр, шкільний ансамбль.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні та одномісні кімнати (для учнів 11 та 12 класів).

Розклад:

  • 07:00 – 07:30 сніданок;
  • 08.00 – 13.00 уроки;
  • 12.15 – 13.30 обід;
  • 14.00 – 16.00 час на навчання / післяобідні уроки;
  • 14.00 – 18.00 приватні уроки /спорт / професійне навчання;
  • 18.00 – 20.30 спорт, активний відпочинок, вільний час;
  • 20.30 – 22.30 час відходу до сну залежно від віку.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ