Burgberg Gymnasium

Burgberg Gymnasium
Розташування
м. Бад-Гарцбург, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Школа Burgberg Gymnasium розташована на землі Нижня Саксонія, у курортному місті Бад-Гарцбург, 70 км на південний схід від Ганновера. Місто відоме своїми солоними термальними джерелами, які були відкриті ще в XVI столітті і на даний момент входить до трійки найкращих курортів Нижньої Саксонії.

Навчання у школі йде за двома паралелями – реальна школа та гімназія. Водночас учні в процесі навчання можуть поміняти напрямок, також після успішного складання іспитів на сертифікат про неповну середню освіту можуть продовжити навчання в гімназії. Для цього розроблено спеціальну програму адаптації, яка заповнює прогалини у знаннях.

І в гімназії, і в реальній школі класи дуже маленькі, максимум 10 учнів у 5-6 класах та 20 у старших класах. Завдяки цьому кожному учню приділяється багато уваги, вдається залучити весь клас до індивідуальної та групової роботи на заняттях. Для учнів, що відстають, створені навчальні міні-групи, які можна відвідувати після уроків. Домашні завдання також виконуються під наглядом вихователів. Для дітей із дислексією існує спеціальна навчальна програма. Ще одним плюсом є проходження виробничої практики після 9 класу. Це допомагає учням зорієнтуватися при виборі професії та оцінити свої сили у реальних умовах праці.

У школі велика увага приділяється спорту та культурним екскурсіям. Для дітей організовуються поїздки як країною, так і закордон, які розкривають перед ними культурне багатство нації та знайомлять з різними культурами і традиціями.

Великою популярністю у дітей користується шаховий клуб, який часто проводить турніри, а також музичний ансамбль і хор.

Кількість учнів у школі: 230, з них 45 осіб проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: 15-20.

Мови, що вивчаються: англійська, французька, латина.

Програми: неповна середня школа (5-10 клас), середня школа (5-12 класи).

Сертифікати: сертифікат про неповну середню освіту, сертифікат (Mittlere Reife) про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: стрільба з лука, ансамбль, хор, шахи, каякінг, теніс, різні спортивні ігри з м’ячем, поїздки на гірськолижні курорти Австрії, вітрильний спорт, історичні поїздки.

Гуртки: іноземні мови (TELC), виробнича практика, профорієнтація.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні та одномісні кімнати.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ