Buckswood school

Buckswood school
Розташування
м. Гестлінг, графство Східний Сассекс, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 11 до 19
Програми
Детальна консультація

Buckswood school є однією з міжнародних шкіл-лідерів Великої Британії. Школа надає можливість спільного навчання хлопчиків та дівчаток від 11 до 19 років, а також пропонує денну програму навчання та програму з повним пансіоном. Основними цілями школи є турбота про духовне, інтелектуальне, моральне та фізичне благополуччя школярів. Велика увага у школі приділяється як освітній програмі, так і заняттям спортом та позакласною діяльністю.

Програми

Школа Buckswood пропонує чотири академічні програми для іноземних студентів:

1) Програма середньої школи GCSE (від 14 до 16 років): дворічна національна освітня програма для старшокласників, після успішного закінчення якої школярі можуть продовжити навчання або в школі , або у професійно-технічній установі.

2) Програма середньої школи A-level (від 16 до 18 років): дворічна підготовча національна освітня програма для старшокласників, після успішного закінчення якої, школярі можуть вступити до університету.

3) Програма підготовки до середньої школи Pre A-Level Course (від 16 до 18 років) є програмою підготовки іноземних студентів з низьким рівнем англійської мови до навчання на A Level.

4) Програма міжнародного бакалаврату IB складається з трьох етапів, після закінчення яких учні здають 3 предмети поглибленого та 3 предмети стандартного рівня. У разі успішного складання іспитів учні отримують диплом IB.

Кампус

Кампус школи створювався з метою забезпечення максимально сприятливих умов для студентів. Навчальні корпуси, резиденції та спортивні комплекси, обладнані за останнім словом техніки. Кампус включає сім комфортабельних резиденцій для хлопчиків та дівчаток, навчальні аудиторії, музичні класи, художню майстерню, бібліотеку, комп’ютерну лабораторію, спортивний комплекс, критий та відкритий басейни, ігрові поля та корти, луки та гаї для занять верховою їздою.

Проживання

Учні проживають у дво- або тримісних апартаментах з усіма зручностями. Надається триразове харчування.

8800 англійських фунтів за семестр.


Додаткові витрати:  • Депозити;

  • Реєстраційний збір;

  • Трансфер;

  • Кишенькові витрати.


Окремо оплачуються:  • Авіпереліт;

  • Візовий збір;

  • Послуги компанії «Study Bridge».

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ