Brentwood College School

Brentwood College School
Розташування
м. Мілл Бей, Канада
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 7
Програми
Детальна консультація

Brentwood College School – престижна школа-пансіон, яка пропонує якісну освіту для учнів 9-12 класів. Розташована вона на 49 акрах у невеликому мальовничому містечку Мілл Бей, неподалік столиці провінції Британська Колумбія – Вікторії. Кампус з усіх боків оточений природною красою і виходить прямо на океанську затоку.

Brentwood College School

Коледж практикує цілісний підхід до особистості підлітка та розробив особливу систему навчання Tripartite programme. Ця система дає можливість студентам самим складати свою програму навчання. Так, крім обов’язкових предметів, кожен може вибрати собі додатковий вид спорту та різноманітні творчі напрямки. У такий спосіб програма навчання кожного учня найповніше відповідає його інтересам і нахилам, що ще більше мотивує до навчання. У першій половині дня учні відвідують класи з основних предметів, а ось після обіду кожен працює за своєю програмою. Школа відома ще й тим, що включила до своєї програми вивчення таких рідкісних дисциплін як морська біологія, океанографія та геологія. Практичні заняття проходять прямо на березі затоки, кілометровий вихід до якої прилягає прямо до школи.

Передуніверситетська підготовка школи вважається однією з найкращих у Канаді. Так, школа пропонує поглиблене вивчення 20 предметів за програмою Advanced Placement, а на заняттях з університетської підготовки використовуються онлайн-курси Стенфордського університету. Успішне складання іспитів у рамках AP збільшує шанси вступу до бажаного ВНЗ як на території Канади, так і в усьому світі. Всі випускники школи продовжують своє навчання в університетах, серед яких такі відомі навчальні заклади, як університет Квінс, університет Торонто, Університет Макгілла, університет Британської Колумбії, Західний університет, університет Оттави та інші.

Для всебічного творчого та академічного розвитку учнів у школі Брентвуд є і вся необхідна інфраструктура. Триповерхова навчальна будівля зі світлими та просторими класами обладнана сучасною технікою та інтерактивними дошками, комп’ютерами з доступом до інтернету. Тут також розташовані шість лабораторних класів, бібліотека, художня галерея та виставкова зала.

У будівлі театрального мистецтва обладнано залу на 430 осіб з оркестровою ямою, є танцювальна студія, кімнати медіа мистецтва, музичні зали. Тут проводяться уроки драми, музики, співу, гри на різних інструментах, танцювальні заняття різних напрямів як класичних, так і сучасних. У 2012 році на території кампуса відкрився новий центр мистецтв і гуманітарних наук, обладнаний для занять малюванням, скульптурою, гончарною справою, фотографією та відеографією.

Щодо фізичного розвитку, то школа пропонує величезний вибір різних видів спорту: футбол, баскетбол, біг, плавання, хокей, хокей на траві, регбі, теніс, гольф. Вдале розташування школи дає можливість розширити цей список і водними видами спорту, такими, як вітрильний спорт і веслування. Заняття спортом проходять у сучасному спортивному комплексі зі спортзалом, тренажерним залом, кортами для сквошу та баскетбольною залою, а в теплу пору року на майданчиках на свіжому повітрі, а також у водах затоки.

Проживання та харчування

На території школи знаходяться 8 резиденцій, які вдало розміщені поблизу основних навчальних центрів. Кожна резиденція має власні традиції, а проживаючі розглядаються як члени однієї великої сім’ї. Під час проведення спортивних чи культурних заходів учасники групуються залежно від резиденції проживання, що додає студентам азарту та бажання перемогти.

Світлі затишні кімнати зазвичай розраховані на двох, водночас у резиденціях є кімнати відпочинку та ігрові, де можна посидіти великою компанією і поспілкуватися з друзями. У всіх студентських будинках є бездротовий доступ до інтернету, телевізори, кухні та пральні.

Харчуються студенти у великій шкільній їдальні на 350 осіб із чудовим краєвидом на затоку. Харчування за принципом повний пансіон дуже різноманітне, тому кожен тут знайде страву до душі. До того ж школа склала збалансоване меню, обов’язковою складовою якого є свіжі фрукти та овочі.

Вартість навчання: 48.760 канадських доларів на рік.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ