Bishop’s College

Bishop’s College
Розташування
м. Леноксвіль, Канада
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Вік
від 7
Програми
Детальна консультація

Приватна школа-пансіон Bishop’s College була заснована далекого 1836 року, а традиції, що склалися за ці роки, об’єднують студентів в одну велику родину і роблять шкільні роки тут справді незабутніми. Кампус коледжу розташований на 240 акрах у Леноксвілі, передмісті Шербрука, затишному студентському містечку неподалік Монреаля. На цій величезній території гармонійно розмістилися навчальні будівлі та шкільна інфраструктура, оточена парками, озерами, сільськогосподарськими угіддями та пагорбами. Незважаючи на те, що розташована школа у франкомовній провінції Канади – Квебеку, навчання тут ведеться англійською мовою. Водночас усі студенти можуть вивчати французьку мову.

Bishop’s College заснований для учнів середньої та старшої школи – з 7 по 12 клас. Загалом тут навчається 260 школярів із 37 країн світу. Співвідношення студентів і викладачів один до семи. Завдяки цьому класи формуються невеликі та кожен учень може розраховувати на належну увагу та підтримку з боку вчителя. Кожні два тижні студенти проходять тести, щоб регулярно виявляти свої успіхи та прогалини у знаннях. Програма школи націлена на різнобічний розвиток студентів, вміння відстоювати свою думку, підготовку до вибору майбутньої професії та вступу до ВНЗ. У школі діє програма поглибленого вивчення предметів AP та програма підготовки до вступу до Bishop’s University. 100% учнів вступають до престижних навчальних закладів Канади та світу. Серед цих ВНЗ є університет Макгілла, університет Квінс, університет Торонто, Стенфордський університет, Нью-Йоркський університет, Бостонський університет, Річмондський університет, університет Единбурга та інші.

Для студентів школи регулярно проводяться екскурсії до різних міст Канади та США, походи у кіно, театр, ресторани, спа, організовуються ігри у пейнтбол, спортивні змагання та інші захоплюючі заходи.

Заняття спортом є частиною щоденного життя школярів. П’ять днів на тиждень школа надає можливість займатися тим чи іншим індивідуальним чи командним видом спорту, а у вихідні проводяться матчі та змагання. Серед запропонованих видів спорту – хокей, футбол, баскетбол, гольф, біг, сквош, плавання, верхова їзда, скелелазіння, фрісбі, регбі, софтбол, теніс. Для спортивних занять у школі є крита льодова арена, два баскетбольні майданчики, стіни для скелелазіння, три корти для сквошу, фітнес-центр, шість полів для різних спортивних ігор, а також три тенісні корти, поле для софтболу та бігові треки. Крім того, студенти школи можуть відвідувати університетський басейн і гольф-клуб, які знаходяться неподалік.

Для студентів з іншими захопленнями діють різні гуртки та клуби. Так, спеціальна музична програма знайомить студентів із різними стилями музики, а діючі музичні групи та хор часті гості на шкільних та позашкільних вечорах. Театр коледжу регулярно виступає із постановками, його керівники навчають учнів акторській майстерності. Програми з мистецтва дають школярам основи історії та теорії мистецтв та розвивають їх творчі здібності.

Проживання та харчування

Для проживання студентів у школі є 7 резиденцій, з них 2 для дівчаток та 5 для хлопчиків. Спеціальний персонал, який постійно перебуває в резиденціях, дбає про школярів, допомагає вирішити поточні питання та організувати себе. Кімнати студентів двомісні та в них є все необхідне для комфортного життя та навчання. Для відпочинку обладнані окремі кімнати із зоною для перегляду телевізора, ігровою зоною та зоною для спілкування. На всій території резиденцій є безкоштовний інтернет.

Харчуються учні за принципом повного пансіону у шкільній їдальні. У школі приділяють увагу здоровому харчуванню та пропонують студентам кілька страв на вибір під час кожного прийому їжі.

Вартість: 59.900 канадських доларів.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ