Beau Soleil

Beau Soleil
Розташування
м. Віллар-сюр-Оллон, Швейцарія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 13 до 18
Програми
Детальна консультація

Beau Soleil є приватним міжнародним навчальним закладом, який здійснює підготовку дітей до вступу до найкращих світових університетів. Школа приймає на навчання дітей віком від 13 до 18 років. Школа Beau Soleil акредитована Радою міжнародних шкіл, Асоціацією шкіл та коледжів Нової Англії та Організацією міжнародного бакалаврату. Принцеса Марія Данська, принц Людовик Люксембурзький, олімпійський чемпіон з гірськолижного спорту Жан-Даніель Датвілер це лише кілька відомих особистостей, які здобули освіту в цій школі.

школа Beau Soleil

Програми

Школа Beau Soleil пропонує учням програми французького та міжнародного бакалаврату, після закінчення яких учні отримують або диплом французького бакалавріату, або диплом IB. Обидва дипломи визнаються у всьому світі, що дає учням можливість продовжити освіту в університетах.

Програма французького бакалавріату має 4 етапи навчання, в результаті якого учні складають два зовнішні комплексні іспити, які оцінюються окремо, і отримують диплом французького бакалавріату.

Програма міжнародного бакалаврату складається з трьох етапів, після закінчення яких учні здають 3 предмети поглибленого та 3 предмети стандартного рівня. У разі успішного складання іспитів учні отримують диплом IB.

Кампус

Кампус школи розташований у мальовничому альпійському селі. Інфраструктура кампуса має навчальний корпус, художню майстерню, музичні зали зі студією звукозапису, театр/кінозал на 200 місць, спортивний комплекс, що складається зі спортзалу, фітнес-центру, басейну, альпіністської стінки, баскетбольних майданчиків, тенісних кортів, стадіону та катка.

Проживання

Учні школи проживають у резиденції, оснащеній усім необхідним для відпочинку та навчання. Дітям надається триразове харчування.

Навчання з повним пансіоном – 96.000 CHF на рік.

Додаткові витрати на спортивні та інші заходи – 12 000 CHF на рік.

Додатково оплачуються:

  • Авіапереліт;
  • Візовий збір;
  • Послуги компанії «Study Bridge».
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ