Bath Spa University

Bath Spa University
Розташування
м. Бат, Велика Британія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Університет Бат Спа

Університет Бат Спа має 160-річну історію і є одним із провідних вишів Великої Британії за напрямками творчості, культури та підприємництва. Ви будете жити і навчатися разом із 7500 студентами з 40 країн світу на кампусі, розташованому в мальовничому зеленому окрузі, за межами міста Бат, що входить до списку спадщини ЮНЕСКО. Останні три роки Бат лідирує у списку найбезпечніших міст Великої Британії і відомий найбільш привабливим та дружнім середовищем для проживання (The Complete University Guide, 2014).

Відмінна якість освіти обумовлена маленькими групами, індивідуальним підходом, висококласним викладацьким складом, численними стажуваннями та практиками. Цього року університет зайняв 7-е місце за якістю навчання на бізнес-напрямку. Рівень працевлаштування випускників Університету Бат Спа дуже високий – 93%, з яких 73% саме зайнялися бізнесом та підприємництвом – це вище, ніж у деяких вишах Russell Group, і крім того, університет співпрацює з 9 закордонними університетами, такими як: University of Adelaide, Australia; Zhejang University, China; University of Malaya, Malaysia.

Університет Бат Спа

Школа бізнесу та підприємництва

Школа бізнесу та підприємництва при Університеті Бат Спа – це чудове місце для людей із творчим мисленням. Бакалаврські програми бізнес-адміністрування (BBA) поєднують вивчення міжнародної економіки, мистецтв, навички дизайнерського мислення, основи підприємницької справи. У школі діє старт-ап лабораторія, де разом із однокурсниками ви розроблятимете свій проект.

Вступ можливий через проходження програми International First Year (IFY), яка об’єднує навчальний план першого року навчання, додаткову мовну та академічну підготовку, 24/7 сервіс та унікальну програму культурної адаптації, яка детально ознайомить із британським стилем життя. Після закінчення курсу ви продовжите навчання на другому курсі бакалаврату Університету Бат Спа з однієї з інноваційних спеціалізацій.

У рамках програми ви здійсните кілька поїздок з метою ознайомлення з культурною та історичною спадщиною Британії.

Університет Бат Спа

 

 

Університет Бат Спа

Вимоги до вступників

Закінчена середня освіта (11 класів), середній бал – GPA 3.0;

IELTS 5.0 або його еквівалент. Програма мовної підготовки Pre-Sessional English (курс підготовки до IFY-Prep program) доступна для студентів з IELTS 4.0 та вище.

Умови проживання

Усім іноземним студентам першого курсу надається житло у найновіших апартаментах Бата в комплексі Charlton Court. У комплексі Charlton Court 294 однокімнатні квартири зі зручностями (у тому числі безкоштовним доступом до мережі Wi-Fi та цілодобовою охороною). Він розташований всього за 10-15 хвилин ходьби від центру Бата і за кілька хвилин їзди на автобусі від студентського містечка в Ньютон-парку.

Вартість програми International First Year становить £15,500 за рік. Доступні стипендії за запитом!

Вартість проживання в апартаментах з ванною та туалетом у комплексі Charlton Court складе £7048 за 51 тиждень.

 

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ