Athens Christian School

Athens Christian School
Розташування
м. Атенс, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 12
Програми
Детальна консультація

Заснована 1970 року, школа Athens Christian School є приватним міжконфесійним навчальним закладом для дітей і підлітків. Нині тут навчається близько 750 осіб. Школа пишається своєю збалансованою програмою навчання та розвитку школярів, яка містить як інтенсивні заняття в класі, так і зустрічі клубів за інтересами та спортивні секції. Такий підхід гарантує розвиток талантів кожного учня.

Athens Christian School розташована в місті Атенс, яке славиться сонячною погодою впродовж року та щирою південною гостинністю. За півтори години їзди розташована столиця штату – Атланта.

Переваги

  • Athens Christian School відома своїми сильними академічними програмами, серед яких програми поглибленого вивчення предметів AP та підготовчі програми для вступу до вищих навчальних закладів.
  • Кампус розташований на території 70 акрів і вміщує в собі навчальні будівлі та спортивні об’єкти. Тут є сучасний музично-театральний центр з усім необхідним обладнанням, новітня хімічна лабораторія для проведення дослідів, комп’ютерні класи з доступом до Інтернету та бібліотека.
  • Школа пропонує понад 15 спортивних напрямків, тож кожен може обрати для себе бажане. Для занять спортом побудований критий спортивний манеж і стадіон, облаштовані спортивні майданчики, обладнаний спортзал і зал для боротьби.
  • Випускники школи здобувають вищу освіту в таких американських вишах, як університет Джорджія Саутерн, технологічний інститут Джорджії, Гарвардський університет, університет Флориди, університет Алабами, університет Міннесоти, університет Північної Кароліни, військова академія США у Вест Поїнт тощо.
  • Велика увага приділяється розвитку творчих здібностей школярів і вітаються як заняття музикою, так і образотворчим мистецтвом, гра на сцені та танці.
  • Розвиток лідерства, інтелектуальний розвиток, виховання в студентах таких якостей як правдивість, доброзичливість і моральність, а також життя відповідно до християнського вчення – основні завдання школи.
  • Іноземні студенти можуть навчатися в школі з 9 до 12 класу і після закінчення отримати американський диплом про повну загальну середню освіту, який дає право на навчання в американських ВНЗ.

Програми поглибленого вивчення предметів AP: калькуляція, англійська мова та твір, англійська література та твір, політика та державний устрій США, історія США.

Іноземні мови: латинська, іспанська.

Спорт: бейсбол, баскетбол, спортивна група підтримки, футбол, американський футбол, софтбол, теніс, волейбол, боротьба, біг, легка атлетика.

Заняття з розвитку творчих здібностей: оркестр, хор, кінематограф, графічний дизайн, гра на фортепіано, постановка одноактних п’єс, образотворчі мистецтва.

Клуби за інтересами та позакласні заняття: клуб Біблії, клуб “Майбутні фермери Америки”, співдружність християнських атлетів, Червоний хрест, організація туристичних походів, тренувальні судові засідання.

Проживання та харчування

Щоб забезпечити житлом іноземних студентів на час навчання, школа Athens Christian School домовилася з низкою американських родин про розміщення. Усі вони розташовані в межах кількох кілометрів від шкільного кампусу, щоб студенти могли добиратися пішки, велосипедом або проїхавши кілька зупинок автобусом.

Гостьова сім’я стає другою домівкою для студента, а отже, тут йому гарантуються комфортні умови для життя і навчання. Так, він отримує в розпорядження окрему кімнату з меблями та необхідними предметами побуту, а також доступ до ванної кімнати та кухні. Сім’я надає і триразове домашнє харчування. Під час приготування страв можуть бути враховані харчові вподобання або обмеження студента.

Вартість навчання: $23,950/рік.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ