Ashbury College

Ashbury College
Розташування
м. Оттава, Канада
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 7
Програми
Детальна консультація

Ashbury College – школа з багатою історією та чудовою репутацією. Заснована в 1891 році як школа для хлопчиків, майже через сто років у 1982 році відкрила свої двері і для юних леді. На сьогоднішній день тут навчаються не лише діти з Канади, а й із 48 інших країн світу. Загалом близько 600 учнів відвідують школу щороку. Школа пропонує навчання за принципом денного відвідування, а з 9 класу можливе навчання та проживання у шкільній резиденції. Останній варіант зазвичай обирають іноземні студенти, яких у школі близько 120 осіб.

Завдяки професіоналізму викладачів, невеликим класам і цікавій побудові занять учні показують високі академічні результати та із задоволенням беруть участь у різноманітних дослідженнях, проектах і навчальних заходах.

Після успішного складання всіх іспитів випускники Ashbury College отримують канадський шкільний атестат. Крім того, школа дає можливість займатися додатково за програмою для отримання Міжнародного бакалаврату або двомовного диплома Bilingual Ashbury Diploma та/або Bilingual IB.

За даними за останні 16 років, 100% випускників продовжило своє навчання в університеті, з них 83% були зараховані до ВНЗ, яким вони самі віддали перевагу. Серед навчальних закладів, у яких випускники школи здобувають вищу освіту, такі престижні ВНЗ, як Гарвард, Прінстон, Массачусетський технологічний інститут, Університет Брауна, Колумбійський університет, університет Чикаго, університет Пенсільванії та інші.

Спорт

Спортивна підготовка школи Ashbury College відрізняється різноманітністю та професійним підходом. Тренери не лише навчають основ тієї чи іншої гри, але й підтримують командний дух і лідерство завдяки спортивним змаганням та іграм. Серед командних видів спорту, якими можна займатись у школі: футбол, хокей, хокей на траві, бейсбол, волейбол, баскетбол, регбі. Парні та індивідуальні види спорту також вітаються, і серед них: біг, плавання, гольф, теніс, лижний спорт, бадмінтон, веслування, сноуборд, бойові мистецтва.

Факультативні заняття. У школі діє 34 факультативні групи, тож кожен учень зможе знайти собі справи до душі. Серед музичних напрямків працює музичний театр, хор, заняття з гри на гітарі та музична група. Серед спортивних напрямків популярні: йога, тріатлон, фітнес, регбі, хокей та лижний спорт. Популярні також драмгурток, танцювальний клас, арт гурток, клас з робототехніки та науковий клуб.

Проживання

На території школи розташовані дві резиденції – одна для дівчаток, друга для хлопчиків. Проживання тут дозволено з 14 років і зараз у резиденціях проживає сто учнів.

Житловий фонд резиденції для дівчаток має 18 одномісних і 16 двомісних кімнат. У резиденції для хлопчиків також одно- та двомісні кімнати, загалом на 50 осіб. Кімнати в обох резиденціях повністю мебльовані та мають окрему ванну кімнату. Крім житлових кімнат, у резиденціях є спільні кімнати відпочинку з телевізором, обладнанням для настільних ігор, а також кімнати для навчання з комп’ютерами, їдальня та пральня.

В одній кімнаті зазвичай розміщують іноземних студентів, які розмовляють різними мовами. Це стимулює їх вивчати та використовувати англійську мову на практиці. Прибиранням кімнат займається спеціальний персонал, але підтримувати кімнату в чистоті та порядку студенти мають самостійно.

На території кампуса завжди є чергова медсестра, лікар буває 3 рази на тиждень, а також на виклик.

Харчування

Харчування надається на умовах повного пансіону. Меню продумано дієтологами і містить збалансовані страви зі свіжих продуктів, а також страви для вегетаріанців і національні страви студентів-іноземців. Окрім триразового харчування, учні завжди мають можливість перекусити фруктами чи легкими закусками.

Вартість навчання: 62.500 канадських доларів на рік.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ