Appleby College

Appleby College
Розташування
м. Оквілл, Канада
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 14
Програми
Детальна консультація

Одна з найкращих канадських шкіл Appleby College відома завдяки своєму новаторському підходу та високим академічним показникам. Одна з перших школа почала використовувати новітні комп’ютерні технології у навчанні, надавши всім викладачам і учням ноутбуки та планшети. На заняттях активно використовується інтернет і навчальні відео, а частина домашніх завдань виконується в електронному вигляді.

Appleby College

Структурно школа ділиться на три рівні: середню школу (7-8 класи), старшу школу (9-10 класи) та випускні класи старшої школи (11-12 класи). Загалом у школі навчається 760 учнів із 48 країн світу, з них 273 проживають у шкільній резиденції. Співвідношення викладачів і учнів – 1:9, це дає вчителям можливість приділити увагу кожному учневі та проконтролювати процес засвоєння матеріалу.

Учні середньої школи додатково до обов’язкової програми можуть поглиблено вивчати математику та французьку, а також одну з додаткових іноземних мов – німецьку, китайську чи іспанську.

З 9-го класу учні починають заробляти кредити для здобуття диплома про середню освіту. Серед додаткових предметів можна вибрати образотворче мистецтво, медіа-арт, інформатику, музику, танцювальне чи театральне мистецтво, одну з іноземних мов.

Випускникам школа пропонує просунуте вивчення 24 різних предметів за програмою Advance Placement. Успішне складання предметів за цією програмою дає можливість легше вступити до ВНЗ і навіть отримати залік з цього предмету в університеті автоматично. 100% випускників вступають до ВНЗ, із них 95% отримують запрошення саме бажаного університету. Серед популярних університетів, де учні продовжують освіту, варто згадати Університет Макгілла, університет Квінс, університет Торонто, а також Прінстон, Гарвард, Корнельський університет, Королівський хірургічний коледж та Лондонську школу економіки.

Територія школи займає 60 акрів, на яких розташована вся шкільна інфраструктура. Так, тут знаходяться студії для творчих занять, музичні зали, театр, бібліотека, їдальня та майданчики для барбекю, магазин і зони відпочинку на природі. Для занять спортом облаштовані футбольні поля, 5 тенісних кортів, корт для гри у сквош, волейбольний та баскетбольний майданчики, льодова арена, басейн, 3 спортивні зали та фітнес-центр.

Спорт

Заняття спортом є важливою та обов’язковою умовою навчання у школі, адже спорт допомагає розвивати лідерські якості та вміння грати у команді. Кожен сезон можна займатися новим видом спорту, а загалом школа пропонує 22 різні напрямки. Основними є хокей, футбол, плавання, гольф, жіночий хокей на траві та регбі.

Мистецтво

Творчий розвиток допомагає дітям і підліткам через музику, танець чи творчість виражати себе та пізнавати світ. Для юних музикантів у школі діє 10 музичних гуртів і оркестрів і обладнано 11 хорових гуртків. Протягом року регулярно влаштовуються музичні вечори та концерти, де найкращі студенти можуть виступити і показати свій талант. Концерти проходять не тільки на території школи, а й у таких місцях, як Roy Thomson Hall та в Оквільському центрі виконавчого мистецтва.

3 студії образотворчого мистецтва та 2 студії цифрового дизайну покликані навчити відображати фантазії та реальність за допомогою фарб, олівців або комп’ютера. Діють також дизайнерські клуби за інтересами, фотогурток, а також танцювальні класи різних напрямків. Усі клуби проводять виставки та творчі вечори протягом року, щоб кожен учень міг показати свої вміння.

Волонтерська робота

Всі учні, починаючи з 9-го класу, повинні брати участь у будь-якій волонтерській роботі не менше 25 годин на рік. Така традиція допомагає виховувати соціальну відповідальність і допомагати оточуючим. Лише за останні кілька років діти зібрали $160 000, які були пожертвовані у місцеві чи національні благодійні організації. Серед можливих напрямів допомога хворим і незаможним дітям, біженцям, тваринам, захист довкілля, робота з людьми похилого віку та інші.

Проживання та харчування

У школі чотири резиденції: дві для хлопчиків і дві для дівчаток. Кімнати в резиденціях знаходяться у відмінному стані і мають у своєму розпорядженні все необхідне для життя і навчання. Так, тут є ліжко, шафа, зручне робоче місце для кожного. Кімнати зазвичай розраховані на двох, але на кожному поверсі є спільні відпочинкові кімнати, де студенти можуть збиратися разом для спілкування, ігор, перегляду фільмів. Також на поверсі знаходяться душові та туалетні кімнати, кімната для навчання з комп’ютерами та принтерами, пральня.

Харчуються студенти у шкільній їдальні, в якій пропонують збалансоване здорове харчування. Крім традиційних основних страв, тут також можна скуштувати національні страви різних країн, вибрати свіжу випічку, фрукти, салати та соки.

Вартість навчання, проживання та харчування: $69.440 канадських доларів.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ