Англійська з FLS International

Англійська з FLS International
Розташування
м. Бостон, Лас-Вегас та ін., США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 10
Програми
Детальна консультація

Вивчення англійської мови, як іноземної, разом з інтенсивними курсами FLS International – це дуже простий процес. FLS International пропонує сучасний навчальний план, який фокусує вашу увагу на читанні, вивченні та вимові англійської мови у сприятливому середовищі так, що ви швидко покращуєте свої навички.

9 рівнів англійської мови, які підходять саме для вас.

FLS International пропонує основну програму англійської мови на 9 рівнях, починаючи від англійської для початківців і закінчуючи просунутим рівнем, який готує вас до вступу в американський коледж або університет. Усі студенти в FLS беруть участь в основній програмі, а також обирають додатковий предмет, який допомагає вам покращити свої знання в якійсь конкретній сфері. Крім того, всі студенти FLS можуть отримати користь із таких спеціалізованих навчальних прийомів FLS International як Англійська скрізь і мовні подовжені дні.

Центри, які знаходяться по всіх куточках США

FLS International ─ це школи англійської мови, які розташовані в найвідоміших містах Америки, а також на кампусах коледжів та університетів. Кожен із центрів розташований поруч із популярними пам’ятками і має в своєму розпорядженні сучасне обладнання. Якщо ви хочете вивчати англійську в сонячній Каліфорнії або біля історичних місць і престижних університетів Бостона, наші менеджери можуть запропонувати школу, яка підходить саме вам.

Для визначення вартості курсу Вам необхідно зв'язатися з менеджером компанії "Study Bridge", який допоможе Вам визначитися з кампусом, цільовим курсом, типом проживання та трансферу, і розрахує вартість програми для Вас.

Додатково оплачуються:

  • Авіапереліт;
  • Візовий збір;
  • Послуги компанії "Study Bridge".
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ