Англійська для дорослих на Кіпрі

Англійська для дорослих на Кіпрі
Розташування
м. Ларнака, Кіпр
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 16
Програми
Детальна консультація

Оскільки Кіпр є колишньою Британською колонією протягом 80 років, то населення цієї країни має високий відсоток людей, які розмовляють англійською мовою. 80% населення використовує англійську як другу мову. Враховуючи дуже тісний зв’язок з англійською мовою, і в поєднанні з високими академічними стандартами, Кіпр став останніми роками дедалі популярнішим місцем для вивчення англійської мови.

Окрім структурованих уроків, студенти пізнають англійську мову через дорожні знаки, вивіски магазинів, меню в ресторанах, що дозволяє їм практикувати те, що вони дізналися, водночас пізнають Кіпр та його пам’ятки.

Всі курси англійської стартують по понеділках і ведуться досвідченими носіями мови, які використовують найсучасніші методи навчання, щоб студенти могли почуватися впевнено та швидко володіти англійською мовою.

Загальний курс англійської мови

Рівні: від початкового до просунутого, 20 уроків на тиждень.

Загальний курс англійської мови +

Рівні: від початкового до просунутого, 20 уроків на тиждень, з яких 5 уроків – для прокачування спілкування у щоденних стандартних ситуаціях.

Індивідуальні заняття

Рівні: від початкового і вище. Гнучка структура уроку підлаштовується індивідуально під кожного студента. Результати ретельно контролює викладач задля забезпечення максимального прогресу навчання.

Всі студенти після закінчення курсу отримують сертифікат.

Інтенсивний короткий курс IELTS

Що таке IELTS? Це найпопулярніший у світі іспит з англійської мови, за допомогою якого здійснюється перевірка рівня володіння англійською мовою всіх студентів віком від 16 років і старших. Результат цього іспиту вимагають вищі навчальні заклади світу!

Курс триває близько 2-3 місяців залежно від можливостей кожного студента.

Терміни проведення курсів

4 періоди IELTS-курсів:

 • 16.01 — 08.04.
 • 13.03 — 03.06.
 • 21.11 — 11.02.
 • 12.12 — 04.03.

Уроки розпочинаються о 09:30 і закінчуються о 13:00, між заняттями одна 30-хвилинна перерва. Заняття відбуватимуться з понеділка по п’ятницю.

Викладачі

Всі педагоги є висококваліфікованими та досвідченими викладачами англійської мови, які закінчили університети Великої Британії та відповідають усім вимогам Міністерства освіти. Всі вчителі високомотивовані, сповнені ентузіазму і готові професійно навчати.

Навчальний корпус та кількість груп

Кампус нещодавно повністю відремонтований з урахуванням новітніх технологій навчання. Всі класи оснащені спліт-системою кондиціювання, яка забезпечує комфортну атмосферу для учнів. Заняття проводяться у невеликих групах (від 3 до 6 студентів). Це забезпечує активну участь кожного студента у навчальному процесі та індивідуальний підхід викладача.

Проїзний на транспорт

Студентам безкоштовно надаємо проїзний на громадський транспорт, щоб вони могли легко та зручно діставатися шкільного кампусу.

Загальний курс англійської мови та англійська plus: 20 уроків на тиждень, у тому числі практика на пів дня за межами школи: €195/тиждень.

IELTS: 20 уроків на тиждень, останнього тижня іспит: €185/тиждень.

Вартість іспиту IELTS у цю суму НЕ входить!

Що включено:

 • 20 уроків на тиждень;
 • канцелярське приладдя та матеріали;
 • проїзний на громадський транспорт;
 • сертифікат;
 • щотижнева практика за межами школи.

Додаткові платежі:

 • візовий збір;
 • авіапереліт;
 • страховка;
 • оплата послуг компанії «Study Bridge».
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ