Albert College

Albert College
Розташування
м. Бельвіль, Канада
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Вік
від 7
Програми
Детальна консультація

Заснований у 1857 році, Albert College є однією з найкращих елітних приватних шкіл Канади з багатою історією та відомими випускниками. Свою назву школа отримала на честь принца Альберта, чоловіка британської королеви Вікторії, явно вказавши на свою тісну співпрацю з Університетом Вікторії.

 Albert College

Albert College пропонує спільне навчання хлопчикам і дівчаткам з 2 до 18 років, водночас найбільший відсоток учнів саме у старшій школі. І це невипадково. Репутація та популярність школи виходить далеко за межі Канади та приваблює студентів з більш ніж 20 країн світу. Загалом у школі навчається близько 300 студентів. Невеликі класи по 14-15 осіб створюють атмосферу доброзичливості та дозволяють викладачам знайти час для кожного.

Програма школи продумана таким чином, щоб стимулювати не лише розумові здібності учнів, а й розвивати їх фізично та творчо. Так, тут діють факультативні програми з музики, образотворчого мистецтва, танців, працює шкільний театр, хор і оркестр. Для студентів іноземців розроблено додатковий курс англійської мови, і будь-хто може поглиблено вивчати французьку.

Випускники школи отримують стандартний канадський атестат про закінчення середньої освіти (Secondary School Diploma), а ті, хто планує заробити додаткові бали, обирають програми поглибленого вивчення предметів AP. Варто зауважити, що у 90% випускників школи середній бал 80% і вище, а це один із найкращих показників у Канаді. Усі випускники Альберт Коледжу вступають до вищих навчальних закладів Канади, США, Великої Британії та інших країн.

Розташування та оснащення школи

Albert College знаходиться на березі озера Онтаріо в мальовничому місті Бельвіль. Населення міста – 49 тис. осіб, а територіально воно знаходиться недалеко від Торонто, Монреаля та Оттави. На 25 акрах розміщується дві основні будівлі коледжу – для початкових класів і старшої школи, а також вся інфраструктура. Навчальні будівлі розташовані у зеленій зоні, тому учні із задоволенням проводять час на свіжому повітрі, де для них обладнані комфортабельні зони відпочинку. Крім того, поряд зі школою знаходиться великий парк, де студенти можуть кататися на велосипедах або гуляти в теплу пору року.

На території школи є спортзал, тренажерний зал, фітнес-центр, критий басейн, тенісні корти, корти для гри у сквош, ігрові поля, бібліотека, медичний центр, магазин, їдальня та каплиця. Навчальні класи обладнані за останнім словом техніки. Кожна аудиторія має інтерактивні дошки, а на всій території є Wi-Fi. Для розвитку творчості обладнано музичні зали, студію для творчості, наукові лабораторії для проведення дослідів, IT-центр з усією необхідною технікою.

Спорт. Для занять спортом у школі є вся необхідна інфраструктура та професійні тренери. Кожен студент коледжу вибирає собі бажаний вид спорту – індивідуальний чи командний. Серед видів спорту, що пропонуються, футбол, теніс, сквош, трек, хокей на траві, регбі, волейбол, баскетбол, плавання, фітнес, крос-кантрі.

Проживання та харчування

Школа пропонує навчання із проживанням майже 100 учням. Розміщуються учні у сучасних шкільних резиденціях. Їх на території школи Albert College дві: одна – для хлопчиків, друга – для дівчаток. У кімнатах зазвичай проживають 2-3 студенти. На поверсі знаходиться спільна кімната відпочинку з телевізором, пральня, ігрова кімната та міні-кухня. На всій території резиденцій є доступ до інтернету.

Харчуються студенти у їдальні за принципом повного пансіону. Страви, які пропонують шкільні кухарі, збалансовані, смачні та різноманітні. Передбачено харчування для вегетаріанців та алергіків. Між їжею школярі можуть перекусити або випити натуральний сік.

Навчання, проживання та харчування: 60.200 канадських доларів.

Різні поточні витрати: 2.500 канадських доларів.

Реєстрація (одноразовий внесок): 2.500 канадських доларів.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ