Accademia Italiana language school

Accademia Italiana language school
Розташування
м. Салерно, Італія
Тип школи
Мовний центр
Мови
італійська
Програми
Детальна консультація

Accademia Italiana в Салерно – одна із провідних мовних шкіл на Півдні Італії. Працює з 1997 року. Вона розташована на надзвичайно красивому узбережжі Амальфітана, звідки до його основних визначних пам’яток рукою подати. Неподалік знаходяться туристичні перлини Південної Італії – Амальфі, Позітано, Сорренто, Равелло. Завдяки чудовому географічному положенню, м’якому клімату та кришталево чистому морю протягом усього року Салерно є ідеальним місцем для відпочинку, під час якого можна відвідати Помпеї, Капрі, Іск’ю, Челенто, Пестуум, Неаполь, Казерту тощо. Це ідеальне місце для поєднання вивчення італійської мови з приємним відпочинком, насиченими культурними заходами, сонцем і морем. Тут ви зможете поринути у справжнє італійське життя, познайомитися з його традиціями та звичаями.

Центр знаходиться у старовинній будівлі навпроти набережної та має 14 аудиторій, 2 мультимедійні зали, бібліотеку та відеотеку. Також є вітальня з безкоштовним кабельним інтернетом та Wi-Fi.

Програми

Курси італійської мови

Стандартний (20 групових уроків на тиждень), інтенсивний (30 групових уроків на тиждень), суперінтенсивний (20 групових уроків + 5 індивідуальних уроків на тиждень), індивідуальний (від 10 індивідуальних уроків на тиждень), підготовка до іспитів CILS, CELI та сертифікації AIL (20 індивідуальних уроків на тиждень), підготовка до університету (курси мови 20 уроків на тиждень + курси спеціальної підготовки 20 уроків на тиждень).

Курси для викладачів

Курс глоттодидактики (40 уроків + 10 практик) та підготовка до Ditals (курс 30 уроків + практика).

Курси для професіоналів та стажування

Курси для професіоналів (індивідуальні, напівіндивідуальні – 20-30 уроків на тиждень), робоче стажування (80 уроків на виробництві).

Курси італійської культури та мистецтва

Література, історія мистецтва, історія кіно, історія театру, італійська мова в опері, вокал, інструментальна музика, італійська кухня, італійська кераміка.

Спеціальні програми

50 плюс (мова та культура), мова, кухня та вино, програма для підлітків (від 11 років), програма для сім’ї, сезонні програми.

Умови для вступу

Ніяких спеціальних вимог. Курси розраховані як на новачків, так і на професіоналів.

Вартість обраного курсу необхідно уточнювати у менеджера компанії.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ